Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ki a jobb Youtuber...

Szerintetek ki a jobb Youtuber FreddyD vagy JustVidman?

Figyelt kérdés

#FeddyD
2016. aug. 30. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Mégis miben lenne jobb egyik a másiknál ?

Mind a kettő ugyan olyan büdöset fingik mint te .

2016. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Mindkettő, de ha nagyon kell választani JustVidman.
2016. aug. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
CSak egy ilyen felmérés lehet rosszul írtam a kérdést akkor : Ti melyik youtubert szeretitek jobba FreddyD-t vagy Justvidman-t?
2016. aug. 30. 17:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem is egy kategória két ember. Az egyik játékkritikát csinált, a másik saját animációs sorozatot készít.

Összehasonlítási alap nélkül nem lehet előnyöket vagy hátrányokat felsorolni.

FreddyD ráadásul nem is Youtuber volt, talán Indavideóra töltötte a videók nagy részét.

2016. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

"FreddyD ráadásul nem is Youtuber volt, talán Indavideóra töltötte a videók nagy részét."


FreddyD az első széles körben ismert magyar youtuber. Azért van Indavideon egy csomó videója, mert a videóit többször letörölte a Youtube és elege lett belőle.


Ha az a kérdés, hogy kinek szórakozok jobban egy új videóján, akkor JustVidman (FreddyD már igazából szerintem csak magát akarja szórakoztatni, nincs ezzel se baj).

Ha az, hogy kinek volt nagyobb hatása a magyar Youtube közössége és kinek a munkássága "értékesebb", akkor FreddyD.

2016. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
66%

Jelenleg JustVidman, de egyébként FreddyD korszakalkotó volt abban az időben mikor elkezdte.

Most már van családja és normális munkája, nincs ideje Yt-ozni.

A Filmbarátok Podcastet még viszi, de az már inkább szórakozás neki, kikapcsolódás, míg a RPCJS már nyűg lenne.

2016. szept. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utsóval értek egyet


Freddy mai szemmel nézve már talán nem olyan különleges, de ő kezdte el elsőnek magyarországon, nagyon sok mai youtubeosnak jelentett inspirációt, sokan miatta kezdtek el videózni (pl Pamkutya), nagyon sok mai youtubeos nézte, egyébként bár nem csinált túl jó minőségű videókat (480p asszem, bár nem tudom hogy abban-az időben az mennyire számított jónak), de a humora mondjuk nagyon jó, jól mutatja be a rossz játékokat, nem játssza túl magát, és látszik rajta hogy egy nagyon intelligens ember.


Vidman szintén vicces, bár annyira szerintem nem mint Freddy, de neki a videóival egyértelműen több munka van, emelett ő olyat csinált, amit a magyar youtubeon senki (most eatmypie kezd hasonló fajta videókat csinálni), ugye ez az animációs dolog, az meg külön tiszteletre méltó, hogy mindketten megmaradtak azok, akik voltak (ellentétben pl Dancsóval, ő a legjobb példa erre, de vannak mások is, akik régen egyediek voltak, mára meg tömegvideósok lettek, pl James).


Így összevetve Freddy-t mondanám, ja amúgy most jut eszembe, hogy Vidman az egyik feliratkozós videójában mondja is, hogy ő is nézte Freddy-t, stb stb..

2016. nov. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"egyébként bár nem csinált túl jó minőségű videókat (480p asszem, bár nem tudom hogy abban-az időben az mennyire számított jónak)"


Sokáig a 480p volt a legnagyobb felbontás. De most komolyan, neked ezt jelenti a videó minősége, hogy milyen a felbontása? :D

Freddyt ráadásul rengetegszer megszívatta a Youtube, ezért nincs is fent a legtöbb régi videója ott, csak indán (vagy videán?).

2016. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sry, nem vagyok egy nagy gép-guru, kevertem a minőséget meg a felbontást xDD..


Akkoriban meg még nem néztem YT-ot, így nem tudtam hogy mekkora volt akkor a legnagyobb felbontás.

2016. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Egyértelműen Justvidman, de FreddyD-nek a Rossz Pc Játékok sorozata jó. Többi videóit nem ismerem, majd megnézek egy párat.
2018. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!