Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a Kairosról?...

Delavega kérdése:

Mit gondoltok a Kairosról? Tényleg ki fizet? Mikor jön vissza a befizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem az, hogy aki használja ezt a rendszert, mennyire megbízható, mennyit kel várni, mire a befizetett összeg ára megtérül? átverés, piramis játék csupán? tudtok e jobb biztos lábakon álló internetes munkát? a választ előre is köszönöm!

2016. szept. 4. 13:43
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
92%

Megfoghatatlan a cég, perelni meg úgy sem fogsz tudni, mert jól ki van találva, nincs mögötte valós személy vagy cég. Még egy nyamvadt telefonszám sincs, vagy Magyarországi helpdesk, csak egy e-mail van, amire írogathatsz ha éppen nem megy a kliens programod vagy, nem tudod ellenőrízni a weboldalukon elérhető adataidat.

Nemcsak a program nem csinál semmit, hanem mégcsak nem is működik. Még ha be is fektetnéd a pénzed, akkor se egyszerű az életed, mert a kliens programot napi szinten kell pesztrálni, mert folyton leáll valami hibával (nullReferenceException, Invalid user name, connection problem, stb.), aztán ott vannak a pénzfelvételi nyűgük (tranzakciós díjak, átváltások, időbeli korlátok).

Hitegetnek majd hogy minden oké, és egyszerű, de a valóság nem ez. Ülsz majd a pénzed nélkül és gondolkozol hogy miért kellett neked ez a stressz.

2016. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Nagyon durva, akkor marad a valós munka, De ha találtok valós internetes munkát, szabad időmet szívesen rá fordítom, egy részét, de ne mlm legyen. Igen, ez a kairos akkor fog csak megszünni, amikor elfogy a pénze, de nem fog, mert folyamatosak a belépések, és de akkor is, de megtudnám ruházni azt az embert ki ezt kitalálta, a gondolat menete az egészről azért elmés, mégha olyan is. hát akkor hagyom a csába a dolgot, pedig jónak ígérkezett.
2016. szept. 8. 09:36
 13/46 anonim ***** válasza:
89%

"Valósabb internetes munka nem is létezik 1általán?"


De, létezik. Kezdj el keményen nyelvet tanulni (angol) és kezdj el tanulni programozni.


A szabadúszó programozók, akik az otthon kényelméből is simán tudnak külföldre dolgozni, néha egészen elképesztő összegeket keresnek. (simán 500.000 felett) De ehhez tényleg nagyon keményen kell s*ggelni és dolgozni.

2016. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
90%
én is ezt tudom tanácsolni. ha otthonról valós és jó munkát akarsz csinálni, akkor programozni érdemes tanulni. az az '500.000 felett' pedig nettó és tényleg a nagyon minimum. ha külföldi ügyfélnek dolgozol "be", akkor hetente is meglehet, bár ehhez már komolyabb referencia és tapasztalat is kell, és persze egyvalamit tényleg kell: dolgozni. az egyik kollegám crm tanácsadást is csinált otthonról, az más dolog, de ilyesmiben is lehet gondolkodni. két dolog a lényeg: tanulni és dolgozni. aztán ha összeszedsz egy kis tőkét, saját bizniszt is indíthatsz, de az ilyen otokár féléket messze kerüld el.
2016. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
90%
bocsi, előzőhöz még: személyfüggő, de szerintem egyébként nem olyan jó otthonról dolgozni. Volt, hogy csináltam, de már napok után jelentkezett a negatív oldala, az ember már fel sem öltözik rendesen, mer' minek :) aztán inkább béreltem magamnak egy helyet egy közösségi irodában, jót tett a munkamorálnak, meg hogy volt kihez szólni munka közben ...stb. Kb naponta annyiba került, mint egy platina csomag napi bevétele, de megérte. de ez már tényleg offtopic, csak gondoltam leírom.
2016. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap töröltek innen egy 700 bejegyzéses Kairos topikot.
2016. szept. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
90%

#16:

ezt én is sajnálattal vettem észre, mert rengeteg infó gyűlt benne össze :-(. De nem csak konkrét adat és tény, hanem a benne résztvevők kommunikációja, viselkedése.

2016. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
92%
Egy egyiptomi városról nevezték el a piramisjátékot, szerinted?
2016. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim válasza:
10%

Próbáljatok meggyőzni egymást h a kairos szar! Akkor itt egy kis belsős infó! 😉

5 platina csomagom van. Decemberbe jár le az 1 évem.A piramisjáték lényege h időbe kell elkezdeni... Aki szeretne szerencsét próbálni, az még az idén tegye! Ő még meg fogja találni a számítását!!! 2018-2019 szereintem is be fog dőlni 😉😉😉

2016. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
91%

A piramisjáték lényege, hogy elveszed a haverjaid, majd az ő haverjaik stb stb pénzét.


Nem csak a készítőit, de minden használóját meg kéne büntetni

2016. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!