Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit gondoltok a Kairosról?...

Delavega kérdése:

Mit gondoltok a Kairosról? Tényleg ki fizet? Mikor jön vissza a befizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérdésem az, hogy aki használja ezt a rendszert, mennyire megbízható, mennyit kel várni, mire a befizetett összeg ára megtérül? átverés, piramis játék csupán? tudtok e jobb biztos lábakon álló internetes munkát? a választ előre is köszönöm!

2016. szept. 4. 13:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim válasza:
5%
Senki pénzét nem vettem el! Csak saját csomagokat futtatom! Utánam nem fog köpködni senki ☺
2016. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%

#18 Van egy másik Kairos cég, ami különböző arc és érzelemfelismerő technológiákon, tömegdinamikai számításokon dolgozik.


[link]


Na EZ a kairos nem AZ a Kairos. XD

2016. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
92%
Pedig én mondtam a modiknak, hogy minek kellett a régi topicot törölni... Tessék, itt egy új kérdés, akinek elég lett volna beleolvasni a törölt topicba és fel sem merül benne, hogy nem átverés...
2016. szept. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
köszöntem a válaszokat! Aki bent van, mennyi idő alatt jött vissza a 36ezerforintja? Egyébként sok témát olvastam ez ügyben, itt és máshol, mivel kíáncsi vagyok.:)
2016. szept. 10. 13:34
 25/46 anonim ***** válasza:
88%

"mennyi idő alatt jött vissza"?

~5 hónap

Addig meg stresszelhetsz, hogy éppen megy-e a rendszer hogy megkapd a jóváírást aznapra!

Kivenni se olyan egyszerű, azt ne hidd, mindenhol vonnak le.

Így hirtelen nem is tudom hova tudsz kiutalni a virtuális számládról, mert több bank is kilépett mellőlük.

2016. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
90%

#8: "A magyar törvények csak a hálózat építőit, szervezőit sújtják (BTK 412. §). A csak résztvevőket nem."

Az építői <-> résztvevők.

2016. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
83%
Senkit nem fognak elkapni, és senkit nem fognak kifizetni.
2016. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
88%
Nagy a csend, mik a hírek?
2016. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim válasza:
16%
Ma küldtem el a pénzt (cca. 38 ezer Ft-ot, USD/EUR árfolyamtól függően). Mondhatjátok, hogy pali vagyok, de őszintén szólva én is szkeptikus vagyok. Viszont ismerek olyat aki családi vállalkozásban nyomja. Majd kiderül... Ha van fejlemény jelentkezem. Most várom, hogy átérjen az utalás.
2016. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim válasza:
14%
Utalás átment (35ezer párszáz, plusz kb. 3ezer tranzakciós díj), Standard csomag megvéve, telepítés nagyjából 2 perc és már csordogálnak is a centecskék. Egyelőre még nem döntöttem el, hogy folytatom-e. 14 napig van időm kitalálni...
2016. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!