Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek Tarr Kft vagy T-home?

Szerintetek Tarr Kft vagy T-home?

Figyelt kérdés

Nekünk Tarr van, mostanában szarakodik a net, de eddig nagyon meg voltam elégedve vele, ma például csak modem újraindítás után volt újra internetelérést biztosítani. Eddig 2 óránként kb elment 5 percre.

Én nem váltok szolgáltatót, bátyám váltani fog.

Eddig azt mondta, hogy amit elmondtam neki valószínűleg Tarr-os lesz ő is. Most mondta nekem, hogy T-home-hoz megy át mégis, mert hogy barátnőjéknél mindenki netezik és így is jó. Nem akartam mondani neki, hogy a netezés az alap, majd ha több gigát szed le, akkor fogja észrevenni, hogy jó-e a nete vagy szar.

T-home-nál is voltam és ott mindig szar volt sokszor kellett hívni őket, hogy elment a net, eddig a két év alatt a Tarr-nál 1-szer a mostani esetet tudom csak felhozni, T-home-nál ez negyedévente vagy félévente bekövetkezett. Nem beszélve a sebességről T-home-nál 300KB/s-al szedte Tarrnál meg 4,6MB/s-al és mindezt csomagban ugyan annyiért kapom meg, mint anno a T-home-nál. T-homenál sosem adták meg a kínált sávszelet, mindig csak garantált felett voltunk picivel. Egyébként T-homenál a garantált sávszél egy vicc 10 megás netnél 1 mega(ez a tizede)! Tarr-nál pedig a felét garantálják. [link]

Itt van a T-home net kínálata, ez csak szerintem vicc.

120Mbit/s-os netnek a garantált sávszele 15Mbit/s?

Itt a Tarr-é:

[link]

120Mbit/s-os netnek a garantált sávszele 50Mbit/s, na ez már majdnem a fele.

Nekem most 40 Mbit/s-os netem van, és annak a garantált sávszele 20, de általában megvan a 40.

T-homenál régebben 10 megás volt ott kaptam 3-at!

A TV bevallom jobb a T-home-nál, de az nekem nem fontos, bátyámnak meg számít az is.

Ti hogy döntenétek?

Bátyám csomagja ez lesz:

[link]

Ez lett volna:

[link]

Mondjuk a T-Home bő egy ezressel drágább, ha a Tarr lenne 9400Ft-t, akkor ott már 40 megás net+ extra kábeltévé csomag is lehetne! Azok amiket ő néz az a Tarrnál egyébként HD-ben lenne, szóval még a kép is okés lenne.

Nem akarom őt meggyőzni, csak a ti véleményetekre vagyok kívácsi!

Köszönöm, hogy végigolvastad, esetleg válaszoltál.



2016. szept. 5. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen Tarr nincs, csak Telekom, viszont az vonalas telefon, internet és IPTV egyben. Semmi kifogásom ellene, rendben működik, a tv is, pedig csak egy 10-es DSL.
2016. szept. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!