Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon készítettem egy...

Facebookon készítettem egy oldalt magamnak a profilomhoz, viszont sehogysem tudok azon keresztül posztolni más oldalakra?!?

Figyelt kérdés
Már letöltöttem a pages alkalmazást is, de ha egy csoporton vagy oldalon belül szeretnék posztolni az oldalamról, akkor csak a személyes oldalamról hagyja! Hogyan tudom beállítani azt, hogy önálló lapként kezelje az oldalamat és tudjak rajta keresztül posztolni?

2016. szept. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
mikor vhova be akarsz írni vmit ott van lenyíllóba, kedvelés és hozzászolás mint... oldalad kiválasztod
2016. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem jelenik meg semmi ilyen opció, pedig keresem rendesen! Azt olvastam, hogy valamit be kell állítani az oldalaknál, esetleg nem tudod, hogy mit?
2016. szept. 9. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!