Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék egy animációs...

Vmazsit kérdése:

Szeretnék egy animációs csatornát csinálni a yt-n?

Figyelt kérdés

Miről kiről hogyan csináljak animációkat ?

És egyeltalán fog e tetszeni az embereknek ?



2016. szept. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Szóval sem elképzelés, sem tudás, sem motiváció.

Akkor miért akarsz videózni ?

Mi mondjunk neked témát ? Ezt mégis hogy gondoltad ?

Majd a következő kérdésed ugye az lesz, hogy milyen programot használj, ugye ?

:)

Vicc !

2016. szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"És egyeltalán fog e tetszeni az embereknek ?"

Magadnak dolgozz, ne másoknak. Az animáláshoz szenvedély kell, hogy ne csak szeresd, de IMÁDD, amit csinálsz. Az animálás valódi mazochizmus, amikor már századjára rajzolod meg ugyanazt a mozdulatot és még mindig nem jó, de csak ülsz felette és csinálod és csinálod, mert nem tudsz nyugodtan aludni, amíg nem jó. Aztán végül a 4008. képkocka után - ami nem egyenlő 4008 rajzzal, mert ennek jelentős részét háromszor-négyszer újra rajzoltad - hulla fáradtan felsóhajtasz, és azt mondod "elkészült!". Na ez kell az animáláshoz. (A 4008 most egy random szám, de amúgy ennyi képkockából áll az az alig három PERCES animáció, amin jelenleg dolgozunk egy barátommal)


Miről...? Kiről...?

Amiről és akiről szeretnél, ami és aki téged érdekel. De azért csak óvatosan a szerzői jogokkal. Lehetőség szerint saját karakterekkel dolgozz.


Hogyan...?

Ne kezdj csatornát, amíg nem tudod erre a választ. Nem rosszindulatból mondom, de ha jobb esetben legalább rajzolni tudsz (rosszabb esetben előbb ezt kell megtanulnod), még úgy is rengeteget kell tanulnod, hogy egyáltalán valami egyszerűt (de JÓT) össze tudj hozni. Szóval először tanulj, ha van motivációd meg lesz az eredménye, és majd csak akkor kezdj el egy csatornán gondolkozni.

2016. szept. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam... Úgy értettem az első sort, hogy magad miatt dolgozz, ne másokért. (Tudom, hogy stúdió körülmények között nem teheti meg az ember, hogy ne másoknak dolgozzon, de aki érteni akarja, amit írtam, az gondolom úgy is értette volna, ha nem javítom ki magam. :) )
2016. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Miről kiről"


Orbánról, Gyurcsányról meg a többiekről...

2016. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 JoeJOKE válasza:
Én a Flash-t ajánlom már tanulgatom, sőt már egész jól megy. Videót még nem csináltam vele, de ajánlom ezt a tutorialt: https://www.youtube.com/watch?v=vG41n5jrgBc
2016. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!