Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 5-6 napja Facebook szerver...

Asztalos Arnold kérdése:

5-6 napja Facebook szerver letiltotta a Facebook profilomat. Nem tudom mit kéne csinálnom de vissza szeretném kapni. Valakinek valami ötlet rá, hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Nem értem miért! Nem volt trágár szó használat, sem olyan képek ami más és saját személyi jogokat sértettem volna.Saját képeimet voltak csak fent és csak az volt ismerősöm aki valójában ismert.

Mindennap használtam legfőképp ismerőseimmel kapcsolat tartása miatt. De régebbi képeim is csak ott vannak meg! Mindennap próbáltam belépni de folytonosan azt jelezte le van tiltva! És, hogy forduljak további információért a GYIK-hoz! De ezzel sem lettem okosabb! Aki ért hozzá vagy már tapasztalt ilyet kérem válaszoljon!



2016. szept. 15. 02:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebben a cipoben jarok en is. Kulonbozo reklamalo urlapokat ki lehet tolteni es varni a reakciot. valasz mindig jon az emailedre, de ez csak egy robot. latom a kerdes mar tobb honapos ha visszaallitottak vagy tobb info kell kerlek valaszolj itt es probaljunk egymasnak segiteni!
2017. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!