Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki eBay-en vagy ali -n...

Aki eBay-en vagy ali -n vásárol megérkezik?

Figyelt kérdés

Aki eBay-en vagy ali -n vásárol,


nektek milyen gyakran fordul elő hogy nem érkezik meg kániból egy termék?

Hogy feladják de útközben valahol elkeveredik és hozzátok már nem ér oda?



2016. szept. 15. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Rendszeresen rendelek az Ebay-ről, és sokszor Kínából érkezik a csomag. Mindig megérkezik.

Nem te vagy az aki a múltkor bemásolta a levelet amit kapott a kínaiaktól? Amiben megírták, hogy sokára érkezhet meg a csomag, és ha gondod van előbb nekik írj? Azéért azt az 1 hónapot várd már ki.

2016. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ami nem érkezik meg érdekes módon mindig a Magyar Posta részén tűnik el..

Csak Alliról rendelek, 2 dolog tűnt el, de a pénzt visszakaptam, mert időben jeleztem (figyelj az időre)!

2016. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 1

Nem, nem én vagyok :)

De ezek szerint másnak is akad gondja ezzel,


most több mint egy hónapja

vagy 10 féle dolgot is rendeltem de több akad aminek nyoma sincs,

meg azért elő-előfordul ez máskor is hogy valami csak nem akar megérkezni.


csak gondoltam rákérdezek hogy ez sajátosság hogy nekem nem érkezik meg vagy más is szokott így járni

2016. szept. 15. 09:55
 4/11 A kérdező kommentje:

# 2

Ali miben jobb?


Igazából én most kezdtem el használni, van ami eBay-en van ami alin olcsóbb, bár az első Aliexpress csomag is már legalább 20-25 napja volt megrendelve lassan már annak is itt kellene lennie.


Valamiért nehezen képzelem el ezt a postások nyúlják le dolgot, minek az nekik meg ennyire csak nem lehet enyveskezű banda

2016. szept. 15. 09:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Szétrugdosták a csomagunkat és nem akarják kifizetni, undorítóan falaznak egymásnak! Ott a tracking number! Bizony, hogy ezek nyúlták le!

Tudod te, hogy a vámosok miből élnek?

Alin nekem a mentalitás tetszik, hogy amíg én nem jelzek, nem adják oda találomra a pénzem akárkinek! Azonnal válaszolnak, elnézést kér és ajándékot küld ha gondom van!

2016. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5

mondjuk az gyanús hogy nincs annyi eszük hogy amin van követési ahhoz nem nyúlnak hozzá, bár nekem is van már valami cuccom ami elvileg repülővel földet ért de annak már több mint 10 napja és semmi infó.


am. úgy tudom hogy az eBay is tartja egy darabig a pénzt, PayPal pl. 180 napig fogad visszajelzést ha nem érkezne meg és intézkedik.

2016. szept. 15. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Én már több száz rendelést bonyolítottam le mindkét oldalon, meg még egyéb nagy oldalon.

Olyan 5-10%-a nem jön meg, de eddig az összes kár térítve volt.

Ellenben ezt a térítést nem mindig közvetlenül az eladótól kaptam, hanem sokszor a rendszer által történt a jóváírás.


Én nem is azt venném fontosnak, hogy megjön-e, vagy sem. Hanem inkább a vásárlói megtévesztés a fontos, hogy az jön-e, amit kinéztél, és minden paramétere olyan, amit szerettél, és amit leírtak.

Na ha ezt is belevenném a sikertelen üzletekbe, akkor már 20% simán lenne.

A legutóbb akváriumba lett beszerezve kerámia dísz, ami a képen, és a leírásban 25 cm volt, a valóságban pedig kaptunk egy 10 centis kis díszt. :D

Először csak nevettem, olyan kicsi volt, de nagyon igényesen kidolgozott, és amikor jeleztük, akkor megállapodtunk, hogy rész visszafizetés lesz, mivel a terméknek csak a mérete rossz, a többi az nem.

2016. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szállítás nagyon változó, van ami rendelés után egy héttel megjön, van hogy a 60 napos határidőből 8 nap maradt mikor megjött a csomag.
2016. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az esetek 95%-ban kb mindent meg kaptam,volt hogy a megadott idővallum után pár nappal (mindig megvárom azt a hetet...pl ha kedden kell legkésőbb megérkeznie,akkor péntekig várok),van úgy h előbb meg jön!

Ha meg netalántán még sem,vagy hibásan előszőr eladónak írok,hogy mi a problémám( soha nem kérem hogy küldjék el újra,ebben nem hiszek ill mi a biztosíték hogy fel is adják) ha meg eladó nem válaszol(max 2x irok, de másodikba h negativot adok 1 csillaggal),akkor írok ebay-nak!

2016. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
régen megesett, hogy nem jött meg pont amire szükségem lett volna de mindegy mivel visszafizetik az árat, amugy most meg egyre jobb időben érkeznek a csomagok és már elég rég volt h. nem jött meg valami
2016. szept. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!