Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek sokat nézegetem...

Ha valakinek sokat nézegetem az adatlapját Facebook-on, azt észre fogja venni?

Figyelt kérdés
Például úgy, hogy megjelenek neki az "Akiket ismerhetsz" sorban? Mert megnéztem én is vagy kétszer valakinek az adatlapját és utána megjelent nekem lehetséges ismerősnek. Mi a véleményetek?
2016. szept. 18. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig nem.
2016. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na ez pont engem is érdekelne! Már 2000 forintot költöttem a különleges tudakozóra, de nem tudtak válaszolni erre a kérdésre!
2016. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez nekem is gyanús, mert akit nézegetünk, az tényleg megjelenik a lehetséges ismik közt. fordítva is működhet
2016. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

FB kb minden tevékenységedet rögzíti, és az algoritmusai fel is használják ezt. Mikor FB-ra regisztráltam (pár éve, jócskán lemaradva a divatról), 0 ismerőssel, iskola, munkahely megadása NÉLKÜL is rengeteg olyan embert feldobott, akit tényleg ismertem - nyilván ők valamikor rám kerestek.

Tehát igen, én biztos vagyok benne, hogy fel fog téged neki dobni az ajánlóban, ha csak ránéztél az adatlapjára.

2016. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!