Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Németországban letöltés?

Németországban letöltés?

Figyelt kérdés
Németországban élek, és itt tilos torrentezni, komolyan büntetik is. Azonban azt nem tudom, hogy ha pl. steamen, originen, vagy más, ezekhez hasonló helyen megveszem a játékot, és úgy töltöm le, az is a "torrent" kategóriába tartozik, vagy mivel előtte megvettem, letölthetem?
2016. szept. 19. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megvetted, természetesen letöltheted.
2016. szept. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Steam nem torrent, az szvsz nyugodtan mehet.
2016. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A nemetek egy kicsit hulyek. Persze hogy letoltheted.
2016. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát a torrentben ugye pont az a nagyszerű, hogy miközben töltöd már seed-eled. A német törvények is elsősorban a seed-elést büntetik, nem a letöltést, mivel ez már terjesztésnek számít, és nem magáncélú használatnak.

Úgyhogy inkább ne!

2016. szept. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kérdés nem a torrentre összpontosult, mert azt tudom, hogy büntetik, inkább a steamre és originre.
2016. szept. 19. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted a steam és az origin illegálisan árulják a játékaikat? Egyáltalán nem büntetik azt Németországban ha letöltesz valamit, pláne akkor ha még fizettél is érte, ahhoz semmi közük.

A problémák ott kezdődhetnek, amikor már azt az illegálisan letöltött tartalmat meg is osztod másokkal. De mégegyszer mondom, a steam, origin egyéb ilyen oldalak nem illegálisak. Nem is értem, honnan veszi ezt mindenki....

2016. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A steam, origin legális, en is vettem mar rajtuk jatekokat, gond nelkul. Amugy a torrentezes maga sincs tiltva. Ha free es nem jogvedett tartalmu jatekokat/filmeket/zenéket...stb toltesz es osztasz meg vele, az sem illegális.
2016. szept. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!