Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a router weboldalára?

Figyelt kérdés

A routerem típusa: zte zxhn h108l

Hiába írom be a címsorba, hogy 192.168.1.1, egy ideig csak tölt, utána azt írja, hogy:

A webhely nem érhető el


A(z) 192.168.1.1 túl hosszú ideje nem válaszol.

Már próbáltam úgy is, hogy 192.168.1.0-tól 11-ig minden számot beírtam, de sehogy se akart működni.

Mi lehet a probléma?



2016. szept. 21. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán el van állítva. Nyiss egy parancssort, írd be, hogy "ipconfig", és amit alapértelmezett átjárónak ír, azon a címen tudod megnyitni.


Ha ott nem nyílik, akkor húzd ki a konnektorból, várj 1-2 percet, aztán dugd vissza, várd meg, míg elindul, majd próbáld újra.

2016. szept. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:
Vezetékkel van csatlakoztatva a számítógép a routerhez? És ha igen, a megfelelő helyre?
2016. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az alapértelmezett átjárónál azt írja, hogy 192.168.1.1, de az nem működik, azután se, hogy kihúztam, majd bedugtam a routert.


És igen, vezetékkel van csatlakoztatva a gép, és biztos, hogy jó helyre van bedugva.

2016. okt. 5. 19:08
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Próbáld így beírni a böngésző címsorába: [link]

Az x helyére 0-tól 2 ig kell valamelyik szám, ez készülékenként változhat.

És a számítógép hálózati kártyájához menő vezetéket a LAN4 jelzésű portba dugd.

2016. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amikor itt volt nálunk az Inviteltől két ember, és beszerelték a routert, azt mondták, hogy a LAN1-ből jön csak internet, a másik 3-ból (LAN2,LAN3,LAN4) TV adás jön, és ez így is van, ha nem a LAN1-be dugom be a netkábelt, hanem pl. a LAN4-be, akkor a gép egy kis sárga háromszöget mutat internet jobb alsó sarkában, és a TV-ben sincs adás, ha a LAN1-be dugom, Persze azért kipróbáltam amit mondtál LAN2-től LAN4-ig, x helyén 0-2 ig, de sajnos nem működött.

Szerintem felkeresem az internetszolgáltatót ez-ügyben, és nagyon szépen köszönöm a választ!

2016. okt. 7. 19:19
 6/6 Gyetvai Zoltán válasza:

A megoldas: atmenetileg allitsd be az alabbi parametereket: ethernet ip fix 192.168.1.2

alhalozati maszk: 255.255.255.0

atjaro: 192.168.1.1 amint ez megvan ird be bongesz0be a 192.168.1.1 es meg fogja nyitni,

a felhasznalonev user a password 1234 Most probaltam ki, eddig engem se engedett be.

2021. szept. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!