Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor "Plusz XGB csomag"...

Telenor "Plusz XGB csomag" lejár a számlázási ciklus végén?

Figyelt kérdés
Szeptember elején vásároltam 5GB-os adatjegyet abban a hitben, hogy azt addig használhatom, amíg el nem fogy, ennek ellenére még csak fél gigát használtam fel, de ma reggel már nem volt felhasználható adatkeretem. Az ügyfélszolgálatos azt mondta, szerinte a számlázási ciklusig használható fel, viszont ez szerintem teljesen logikátlan, mert ha a számlazárás előtt egy nappal venném meg, akkor csak egy napig használhatnám? Tudtok esetleg egy telenoros oldalt linkelni, ahol le van ez írva, hogy tudjak rá hivatkozni legközelebb? Előre is köszönöm a segítséget!

2016. szept. 21. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Telebornál nem tudom, De Vodka és Trémobilnál így van.

Az adatforgalom bővítő csomag egy alap csomag számlázási ciklusának adatkibővítésére szolgál.

Ahogy ha pl. nem használod fel az alap adatforgalmat, akkor következőhónapra nem vihető át a megmaradt adatmennyiség.

2016. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem logikátlan ez, csak ott húznak le ahol tudnak. Sajnos igen, csak a számlázási ciklus végéig használható fel.
2016. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ÁSZF Apróbetűiben bitztos benne van valahol :-)
2016. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remek, 4.5 gigányi adatkeret kuka. Köszönöm mindenkinek a segítséget, itt az ideje lemondanom az előfizetésem.
2016. szept. 22. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!