Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay rendelés vámkezelés...

Sza. Alex kérdése:

Ebay rendelés vámkezelés alatt. Mikor kapom meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. csak annyi kérdésem lenne, hogy mikorra várhatom az Ebay-ről rendelt terméket? Egy telefonról lenne szó (20.000HUF). a trackingen azt irták hogy már megérkezett az országba csak a vámhatóságnak átadták.

ez most jött reggel csütörtök van. számíthatok rá, hogy holnap (pénteken) megjöhet? Azt olvastam, hogy csak Áfa terheli majd. Swiss post-al jön ha jelent valamit. Kell valakit hívnom a vámolás miatt? vagy várjak a futárra amig nem hozza és neki kell fizetnem? Neharagudjatok még nem rendeltem így ezért nemtudom hogy mennek ezek.. segítő válaszokat kérek.



2016. szept. 22. 23:57
 1/1 anonim válasza:

Valószínűleg azóta már megkaptad.

Én is hasonló cipőben járok. Ilyenkor az történik, hogy küld a posta neked egy sms-t, később egy levelet, hogy igazold a csomag értékét, aztán ezeket elküldöd online és csinálják a vámot, utána küldenek egy csekket, befizeted és küldik a csomagod. Persze ezzel nem sietnek kicsit sem, szóval ha te is hasonló helyzetben vagy inkább számíts későbbre, mint hamarabbra.



A kérdező felé az lenne a kérdésem, hogy mennyi idő volt megkapni a csomagot? Mennyi idő volt a vámolás?


Én most szeptember 24-én rendeltem egy csomagot, október 3-án már a vámnál volt, kb 14-én küldték az üzenetet, hogy küldjek értékigazoló papírokat, stb., azonnal el is küldtem, de a csomagomnak még semmi jele.

Vicc, hogy 6 nap alatt megérkezik a csomag Magyarországra a világ másik végéről (27-én postázták el Kínából, 3-án itt volt), de a Magyar Posta nem tudta 17 nap alatt eddig kiszállítani országon belül.

2016. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!