Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok olyan internet szolgált...

Tudtok olyan internet szolgáltatót ajánlani, amelyik gyors internetet biztosít, és országosan elérhető?

Figyelt kérdés
Van egy VI. kerületi társasházban lakásom, de az ismert szolgáltatók (Digi, Telekom, Invitel) elég gyenge csomagot ajánlanak pl. Digi Strada vagy Net Mania M, Internet M. A UPC nem elérhető. Ennél gyorsabb netre lenne szükségem. Tudtok más opciót ajánlani?

2016. szept. 26. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. Ami a lakohelyeden elerheto, abbol lehet valogatni. Ha nincs UPC/Digi, akkor nincs, marad a kabelnet meg a telefonvonalas (ADSL).


Mondjuk a kerdes kisse ertelmetlen: ha a VI. keruletben laksz, miert fontos h. orszagosan elerheto szolgaltato legyen...?

2016. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
UPC nincs, de a Digi, Invitel és a Telekom által ajánlott internetcsomagok elég lassúak:Digi Strada, Net Mánia M, Internet M. Az általam ismert szolgáltatókat végigvettem, de nyilván nem ismerek minden lehetőséget. Nem is gondoltam, hogy egy belvárosi kerületben nincs opció gyors internetre egyes társasházakban.Bíztam, hogy valaki tud olyan lehetőséget, amit nem ismerek
2016. szept. 26. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel mindenki ugyanazokat a kabeleket hasznalja, sajnos ugyanazokkal a korlatokkal is kell szembeneznie.
2016. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szomorú. :(

2016-ban a fővárosban csak csiga lassú internetre van lehetőség.

2016. szept. 27. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Majdnem. XIII. kerulet nagy reszen vagy UPC van, vagy digi, mindketto siman produkal 200M/s sebesseget. Terezvarosban is sok helyen van digi (volt EMKTV), nem tudom ye hol laksz, mindenesetre meglepo h. nincs szelessav.
2016. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajna, itt csak a Digi Strada elérhető, bezzeg a mellette lévő társasházban van gyors internet. Már gondolkoztam a mobilneten is, ennél még az is gyorsabb.
2016. szept. 28. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!