Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-Link routerrel kapcsolatos...

TP-Link routerrel kapcsolatos kérdés? (lent a többi)

Figyelt kérdés
Kaptam egy TP link routert de nincs hozzá cd és a neten se találtam.Hogyan konfiguráljam?(mert nem tudom a jelszót:S)vagy hogyan restelhetném az egészet úgy hogy ne kérjen jelszót?Előre is köszönöm:)
2010. ápr. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá CD. A böngészőből el tudod érni a kezelőfelületét. Ha gyári alapbeállításokkal van akkor beírod a böngészőbe: 192.168.1.1 a felhasználó név és a jelszó: admin .

Ha nem gyári a beállítás akkor a hátulján van egy RESET feliratú gomb azt kikapcsolt állapotban benyomod és nyomva tartod majd bekapcsolod a készüléket és 8-10 mp múlva elengeded akkor vissza áll a gyári alap beállításokba.

2010. ápr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reset - van egy kis lyuk a hátulján ahol resetelni tudod


Beállítás - a böngésző címsorába ird be 192.168.1.1

az alap felhasználónév és a jelszó is: admin


WAN menü - internetcsatlakozás beállítás


Wireless Settings menü - wifi beállítás (állítsd be ha nem akarod hogy mindenki a te neted használja!)


Részletes leirás itt [link] , ha nem megy jelezd.


üdv

2010. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Reseteltem és nem állítottam be semmit.Laptoppal akartam kapcsolódni és kapcsolódtam is csak azt írja ki hogy nincs internetelérés :S
2010. ápr. 25. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól csináltad eddig .A reseteléssel most minden ki van törölve a (buta) agyából.De ha a routeren keresztül szeretnél netezni akkor bele kell írnod a neted felhasználó nevét és jelszavát mert máskülönben nem tud rácsatlakozni.
2010. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!