Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Akik használják lentebb...

Akik használják lentebb említett oldalt, titeket is idegesít ez?

Figyelt kérdés

[link] oldalról lenne szó.A v3.0-ba már nem lehet megadni, hogy milyen minőségbe töltöd le a vidókat.Én eddig 256p-ben töltöttem le a vidókat, mert alig rosszabb a minősége, mint 360p-s vidóknak és lényegesen kevesebb tárhelyet is foglalt.

Szerintem elmehet a jó édes anyukájába vissza az aki kitalálta, hogy vegyék ki ezt az opciót.Szerintetek jogosan vagyok felháborodva???

(Témához nem kapcsolódó kommentek kíméljenek)



#Internetesprogram
2016. szept. 30. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem használok ilyen online fosadékokat, pontosan ezért. Beszereztem a Wondershare Videó Converter Platinum-ot, ez mindenre alkalmas, méghozzá sokkal jobb minőségben.
2016. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A telefonomra szoktam átrakni a videókat, szóval nem kell hd minőség.

20perces videókból eddig kb 8-10-et tudtam átteni a telefonom belső memóriájába és kb ugyan annyit az Sd kártyára is. 1-1Gb-nyi videó volt mindig a telómon.

Na mostmár csak 5 max 6 videót tudok rátteni fejenkét ez 12videó mindent összevetve.12 videó a régi akár 20 videóhoz képest.És miért??? Hát caros 360p-ért.Na ez a baj.El bacarintottak valamit ami a eddig jó volt. :-/

2016. okt. 1. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!