Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, ha feltörtem...

Mit tegyek, ha feltörtem véletlenül egy random embernek a freemailjét?

Figyelt kérdés
Van a freemailon jelszóemlékeztetői kérdés,én azt kitaláltam,mert egy értelmetlen szó volt a ,,kérdés" és a válasznak azt írtam be.Át lett állítva a jelszó,akiét feltörtem nem ismerem,csak az ismerősöm ismerősének az ismerőse.Már 1 hónapja élősködök a freemailjén,ha kiderül akkor le tudják nyomozni az ip címem? :D (Nem éltem vissza vele,nem írtam màsnak a nevében,üres volt az egész postafiókja).Csak az ő freemailjével vagyok ide gyk-ra regisztrálva XD
2016. okt. 1. 07:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért mert tiltottak itt a gyakorin,és az ő e-mail címe tökéletes volt ahhoz,hogy feloldódjon a tiltás,amit én csináltam,az automatikusan tiltásra került.
2016. okt. 1. 07:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha feljelentést tesz a rendőrségen, akkor természetesen le tudnak nyomozni. A freemail logol minden bejelentkezést, mikor/milyen IP-ről történt, stb.
2016. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem :D Majd azt hiszi azért nem tud bejelentkezni,mert elfelejtette a jelszót. xD Ebben reménykedem...
2016. okt. 1. 07:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig is jót kuncogtam azokon akik bűncselekményt követtek el, eddig megúszták, aztán jöttek ide gyakorira érdeklődni, önként és dalolva kiváló bizonyítékot gyártva maguk ellen.
2016. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel,ezért a kérdésért senki nem kezd el nyomozni xD
2016. okt. 1. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!