Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám megoldani azt...

Hogy tudnám megoldani azt hogy otthonra készített házi web szerveremre feltöltött weboldal sablonokat más is megtudja nézni? Többi Lent

Figyelt kérdés
A fenti kérdést egy kicsit lebutítottam, mivel tudom, hogy hogyan tudnám megoldani, hogy a portokat kéne kinyitni azonban ez a mi internetszolgáltatónkkal nem lehetséges(hosszú történet), szóval az internetszolgáltató váltáson kívül van-e erre más megoldás?

2016. okt. 3. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jóhát, ha gondolod privátba írd meg a külső ip-d, futtasd a szerver(eket), egy nmap-pal megállapítható, hogy van-e változás, egyáltalán látni-e az ip-d mögött bármit is, de ezek alapján nagy reményt nem fűzök hozzá. Az a szomorú ebben, hogy fizetsz egy szolgáltatásért, aminek részét kell képeznie, hogy kintről az otthoni dolgaidat igény szerint elérd. Persze nekik praktikus, mert ezzel garantálják, hogy nem futtatsz szervert...
2016. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Normális szolgáltatót már rég nem érdekli, hogy futtatsz-e szervert, vagy sem.


Én vagy otthagynám őket a fenébe (ha van értelmes alternatíva), és/vagy bérelnék egy szervert valahol. Ha nem nagy igényeket kell kielégíteni, egy 300 Ft-os Aruba VPS tökéletes.

2016. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!