Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal regisztrációnál ezeket...

PayPal regisztrációnál ezeket hogy írjam?

Figyelt kérdés
tehát van ugye a Street Address 1 és alatta a Apt/Suite most akkor hogy töltsem ki elsőhöz utca házszám és a második üresen, vagy elsőhöz utca neve, alatta a másikhoz a házszám? segítsetek kérlek. kertes ház
2016. okt. 4. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez engem is érdekelne. Amúgy ezekhez muszáj valós adatokat megadni? Mert nem hinném, hogy ellenőrzni tudják. Úgy is a bankkártya adatok számítanak csak igazán.
2016. okt. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elsőhöz beírtam utca-házszámot másodikat üresen hagytam, tovább engedett lépni így, remélem nem lesz gond belőle
2016. okt. 5. 00:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, ellenőrizni tudják, mivel biznisz acc-d nem lehet ellenőrzés nélkül. És ehhez már bekérik a címed-személyed igazolását.

Ezek nélkül csak limitált forgalmad lehet.

pontosan nem tudom már az összegeket de a s fiók infónál megnézheted.

aszem ellenőrizetlennél $300/3hó

ellenőrzöttnél (számla/kártya) aszem $12E/év (de nem biztos)

biznisznél (személyi/lakcím) szinte korlátlan

2016. okt. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Street Address: utca, házszám

Apt/Suite: épületszám, emelet, ajtó


Tehát pl.

Street Address: Nekeresd u. 13

Apt/Suite: VI/27


Ha nincs emelet/ajtó, akkor értelem szerűen maradhat üresen. És amúgy igen, érdemes valós adatokat megadni, mert eBay-en pl. 99%-ban csak a Paypalben megadott címre postáznak, tehát ha az nem valós, nem kapod meg a csomagot.

2016. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"99%-ban csak a Paypalben megadott címre postáznak, tehát ha az nem valós, nem kapod meg a csomagot."


Ez hülyeség mert oda kéred a csomagot ahova akarod, ilyen rendeléseket többször csinálok (másoknak való rendelés) és nem volt gond.

2016. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!