Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg az internetem...

Miért szakad meg az internetem 7-10 másodpercre 10 percenként?

Figyelt kérdés

Nekem egy EoC ES22 modemem van és sajnos folyton megszakad. Mértem az időt is és kereken 10 percenként csinál ilyet, hogy megszakad a net 7-10 másodpercre. Ilyenkor a "LINK" feliratú led égő ki is alszik erre a pár másodpercre. Most már nagyon kezdem unni, hogy így csinál, mivel online játékokat kb el is hagytam, mivel teljes kikészített, hogy folyton újra be kell jelentkezzek, Skype vagy egyébb ilyen programokon is kész kínszenvedés a beszélgetés mert ilyenkor

ott is megszakad és folyton meg kell várjam, hogy újra csatlakozzon. A net szolgáltatómat ne kérdezzétek, mivel ha jól tudom ez csak ebben a megyében található ahol én lakom (Romániában). Én már sokszor szóltam nekik de kb le se sz*rták, meg kb csak annyit mondanak, hogy más szolgáltatónál is mindig így van és nem lehet megcsinálni (és nem nagyon tudok új szólgáltató után sem nézni, mivel az én falumban kb csak ez van kiépítve). Így ezért érdeklődök itt elkeseredettségemben, hogy lehet e ezzel a modemmel kezdeni e valamit?

Olvasgattam utána és valahol olvastam egy olyanról, h

ogy "hard reset". Szerintetek próbáljam meg? Vajon segítene?

Válaszotokat előre is köszönöm.



2016. okt. 5. 15:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!