Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Xiaomishop.hu-tól mennyi idő...

Xiaomishop.hu-tól mennyi idő után érkezik meg a termék? Xiaomi Redmi Note 4-et rendeltem, de lassan letelik a 14 napos határidő.

Figyelt kérdés
Azt írták,hogy 5-14 munkanap,de visszaigazoló emailt se kaptam. Az oldalon megnéztem és csak annyit mutat az " eddigi rendeléseim" alatt,hogy beérkezett a rendelés. Ötlet,tapasztalat az oldallal kapcsolatban?

2016. okt. 9. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem anno 1 hét alatt leszállították a külső akkumat. Szerintem írj rájuk, csak ők tudnak biztosat mondani.
2016. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Még nekem sem küldték a Redmi Note4-et.És nem lehet őket elérni!
2016. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
33 nap után megérkezett a rendelés! Gondolom,hogy átmeneti készlet hiány volt.😴
2016. nov. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Simon993 válasza:
Nekem 6 hét után sem küldték el a terméket, így töröltem a rendelést ! :/
2017. márc. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy hónap után töröltem a rendelést. Minden alkalommal mikor érdeklődtem az volt a válasz, hogy következő hét szerdáig megkapom. Most a pénzemre várok, de nem vagyok túl bizakodó...
2017. ápr. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!