Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ping kérdés? Torrent korlátozá...

Ping kérdés? Torrent korlátozással megoldható?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mostani 10 megás netem (8 körül jön át speedtest szerint) megemelkedik 30ra. Papíron tehát 3mega körül tölt majd torrent másodpercenként. Kérdésem , hogy nagyjából mennyire korlátozzam a letöltést, ha azt akarom, hogy online játékokba megmaradjon a jó 20-40 körüli pingem? 2 megára? Vagy ez nem így működik? Nagyon nem értek hozzá. Válaszokat köszönöm.
2016. okt. 10. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem így működik. 30 megás nettel nem biztosan lesz 20-40 körüli ping, nekem 60 megással gyakran 60-80, a ping nem netsebesség függő, bár van kapcsolat a kettő között.

A torrentre meg azt mondom, hog ilyen netnél szerintem kapcsold le játék közben.

2016. okt. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a cfosspeed programot, ez optimalizálja a hálózati csomagok kiküldési sorrendjét. Itt be tudod állítani, hogy a játék packetjei magasabb prioritást élvezzenek, így elviekben a pingednek is alacsonyabbnak kell majd lennie.
2016. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!