Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Betörtek a Google fiókomba?...

Betörtek a Google fiókomba? Segítség!

Figyelt kérdés

Ha a google fiókomba bejelentkezek ilyen indiai eredetű beszélgetéseket jelez ki, és a már olvasott google+-nál nincsenek ott az eredeti üzeneteim, ami voltak, eltűntek és csak két ilyen indiai beszélgetés van... elég fura.


[link]



2016. okt. 13. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
:D Ezek nem üzenetek, hanem értesítések... Nem kell egyből indiai hekkereket vízionálni.
2016. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A "legjobb bejegyzések a gyűjteményekből" egy reklám, ajánló.
2016. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de itt ha rányomtam a fejem melletti harangra, mindig kijött, ha valaki beleírt egy olyan beszélgetésbe ahol én is részt vettem (ugye ilyenkor mindig pirosan is világított). most is ez volt, viszont ez az indiai beszélgetés jött ki. rámentem a régebbi beszélgetésekre, ahol mindig megjelenítette az összes régebbi értesítésemet. Erre ott egyik se volt ott, ami idegesített is, hogy hova tűnt és ez az üzenet mellet még egy másik hasonszőrű volt látható. Átváltozott a google, vagy mi van?
2016. okt. 13. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!