Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi okozhatja a problémát?...

Mi okozhatja a problémát? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

[link]


- Modemet kicserélték a upc-sek

- nem látnak központi hibát


Hogy tudnám megcsinálni? Nem állandóan ilyen.



2016. okt. 13. 18:40
 1/9 CspCsj ***** válasza:

"Nem állandóan ilyen." - Ez mit jelent pontosabban? Naponta pár óráig ilyen, vagy hetente 1-2 egész napon keresztül...?

Rendszeres vagy alkalomszerű? Ha elkezdi ezt csinálni meddig tart?


Saját külön router van? Anélkül, közvetlenül kapcsolódva is ilyen?


Másik számítógéppel is próbálnám (akár egy rokon-ismerős régebbi, tartalék gépével a szekrény aljából), vagy saját gépen másik rendszerrel, - Windows telepítés, vagy akár Linux rendszer kipróbálás (Live) módban DVD-ről, pendrive-ról indítva, - az eltérő hardveres-szoftveres tesztkörnyezet miatt.

2016. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
arra értettem hogy naponta kb 20-30 percig ilyen utána jó. Gép teljesen új 1 hete vettem. régivel is ilyen volt ezzel is.
2016. okt. 14. 17:22
 3/9 A kérdező kommentje:
laptopon wifin keresztül is rossz :/
2016. okt. 14. 17:22
 4/9 A kérdező kommentje:
upc router van vezetékes
2016. okt. 14. 17:28
 5/9 CspCsj ***** válasza:

Hardveres hiba szerintem kizárható, mert akkor sűrűbben jelentkezne.


Mindig ugyanabban a napszakban jelentkezik a gond, vagy reggel-napközben-este-éjjel is előfordul?

2016. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig máskor...egy ideig nagyon nincs net (mint a képen) utána viszont van, de percenként van pingelésnél egy "a kérésre nem érkezett válasz határidőn belül" ami már annyira nem zavar mert nem dob ki a játék olyankor...nem lehet hogy a kábellel van valami?
2016. okt. 17. 10:04
 7/9 CspCsj ***** válasza:

Melyik kábellel? (ha a gép-router közöttire gondolsz, akkor wifi-n jó lenne, - ha pedig a router mögött a szolgáltató kábelére, akkor azt csak akkor cserélik, ha náluk is mérhető, ahhoz meg valószínűleg sokszor kell bejelentened)

Bár ahogy írtam, ha hardveres gond lenne, akkor szerintem sűrűbben jelentkezne.


Egyébként melyik router modell van?

(pl. Technicolor TC7200, Ubee EVW3226, Cisco EPC3925 stb.)

2016. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ubee
2016. okt. 17. 16:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ez egy örökké megoldatlan rejtély marad... :D
2016. okt. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!