Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van még olyan szolgáltató...

Van még olyan szolgáltató Magyarországon, ami ADSL internetet kínál úgy, hogy engedi beüzemelni a SAJÁT modemem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek neked saját MODEM? Nem routerre gondoltál?
2016. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem routerre. A bejövő vonal feldolgozásához mindenképpen modem kell, az van a router mögött. Manapság a legtöbb szolgáltató már ilyen "all in one" modemrouter kombókat erőltet a felhasználókra, ezért tettem ki ezt a kérdést.
2016. okt. 17. 19:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Beüzemelheted a saját modemedet, csak nem lesz rajta internet. Az teszi lehetővé, hogy a szolgáltató tudja, hogy ki veszi igénybe a szolgáltatást. Régen a telefonszám volt még a betárcsázós internet korában. Bár azt nekem csak mesélték. :)
2016. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a legtöbb ilyen router-modem kombót át lehet állítani router módból bridge módba és akkor tudod használni a saját routeredet.
2016. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Szia.


Ha jól tudom a 29-es körzeten kívül minden más a T-com tulajdona, és a "T" csak az általa preferált D-Link modemeket szereti végponti modem gyanánt használni. Így ha te nem a 29-es körzetben vagy akkor D-Link, minden más modem csak 50% hogy menni fog.

2016. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!