Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van rá lehetőség, hogy letöröl...

Van rá lehetőség, hogy letöröljem magam egy olyan közösségi oldalra, aminek nem tudom a jelszavát, mert valaki az én adataimmal regisztrált rá?

Figyelt kérdés
Most vettem észere, hogy rajta vagyok egy Network nevű közösségi oldalon, amire biztos vagyok benne, hogy nem én regisztráltam magam. Igazából nem is zavarna a dolog, ha nem lenne fent rólam egy nem túl előnyös kép rólam, ami kb 10 éves koromban készült. És abban is biztos vagyok, hogy valamelyik, akkori osztálytársam regisztrált fel rá, mert akkor az volt a divat, hogy ezzel szívatják a másikat. A kép meg úgy lehetett meg neki, hogy a drága édesanyám, imádott rólam képeket feltölteni. És ebben az a gáz, ha beírom a nevem google-ba akkor előjön ez a kép, és nem túl jó érzés, hogy ilyen nyilvános, szóval van valami mód rá, hogy leszedjem? Azt még hozzá kell tennem, hogy az egész oldal vírusos, ha beakarok lépni előugrik egy lekrám, amit nem lehet eltűntetni.

2016. okt. 18. 16:08
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Próbálj írni erre a címre: ugyfelszolgalat@network.hu

Szépen leírod, hogy a nevedben készített profil hamis. Ha elég korrektek, a személyazonosságod igazolása után talán eltávolítják.


Egyébként tényleg bóvli egy oldal, idegesítő az eltüntethetetlen reklám.

2016. okt. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 fersk ***** válasza:

Hol és melyik az az eltüntethetetlen reklám?

[link]

2016. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!