Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay esetén ha nem adták fel...

EBay esetén ha nem adták fel a csomagot, akkor is ki kell várnom a kézbesítési határidő utolsó napját míg visszakérhetem a pénzemet?

Figyelt kérdés

Előző csomaggal is gond volt, nem ért ide, mert az eladó szerint visszaküldték hozzá, visszakértem az árát. Eladó azt állította hogy beépített akkumulátor miatt küldték vissza, kár hogy ilyet a készülék nem tartalmaz, elemet se tartalmaz, nem tartozék.

Régebben már rendeltem tőle ilyet és semmi baj nem volt.

Rendeltem egy újat, nem jött a levél a feladásról (már két hete rendeltem), eladónak írtam, mire valamiféle rendszerhibára hivatkozott hogy nem jelent meg a feladás...

Kértem a követési számát a csomagnak, arra hivatkoztam hogy itthon legyek és át tudjam venni, azóta nem jött tőle üzenet, erre nem akar válaszolni úgy tűnik.

Mit lehet ilyenkor tenni? Kicsit már nagyon elegem van ebből. Egy fel sem adott csomagra nincs kedvem másfél hónapig várni hogy őszinte legyek, az előzőnél éppen elég volt ez a kis játék.

100%-os értékelése van, egyetlen negatív értékelése sincs, teljesen megbíztam benne.

Order details-nél semmit nem mutat, előzőnek is volt követési száma, meg ami rendben megérkezett annak is.

Feladásról sem érkezett az e-mail, semmi sem látható csak a fizetés dátuma.



2016. okt. 20. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
kérd vissza a zsét mihamarabb
2016. okt. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tegnap adta fel.

Követési szám fura módon nincs, pedig nem olcsó csomag, ilyen értékben szokott lenni, mikor legelőször rendeltem tőle és nem volt semmi probléma, akkor is volt követési szám.

A vicces az, hogy a fizetés dátumához van most is számítva a kézbesítési határidő, hétfő az első nap. :-)

Utolsó pedig november közepe, mivel fizetés október elején történt, nem tudom mikorra fog ez ideérni Kínából és zavar hogy tízezer felett volt és követési szám nincs.

Írtam neki üzenetet, azt állította: feladta. kértem a követési számot, semmi válasz, rá 3 napra jött az e-mail hogy SHIPPED: <termékneve> kár hogy order details-nél semmi se látható.

2016. okt. 22. 20:58
 3/5 A kérdező kommentje:

Első rendben megjött, második nem jött meg és refund volt, ez a "harmadik próbálkozás".

Második esetben azt állította hogy visszaküldték neki, most itt a harmadiknál én már nem tudom mi van, tényleg feladta -e vagy mi történik.

2016. okt. 22. 21:01
 4/5 anonim válasza:
És mi történt? :)
2017. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Valamiért mással adatta fel, más küldte, aki nem is Kínában lakik, nem is onnan jött a csomag.

Kár, hogy rossz volt amikor megérkezett, nem lehetett használni. Visszaküldtem, nagy nehezen megkapta és visszakaptam a pénzt.

2017. jan. 27. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!