Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1 éve vásároltam egy routert....

Rebeka30 kérdése:

1 éve vásároltam egy routert. Minden rendben volt vele, aztán volt egy vihar és azóta valami baj van vele. Ötletek?

Figyelt kérdés

Elvittem szervizbe de azt mondták,hogy minden rendben van vele.

Amikor összekötöm a modemet a routert és a számítógépet akkor a telefonon se tudok netezni se a számítógépen.Ha csak a modem van összekötve a géppel akkor minden rendben,de ugye így nincs wi-fi-m.Amikor összekötöm a gépet a routert és a modemet akkor a gépen nincs internet,de a telefonon rátudok menni a wi-fi-re.De nem tudom használni mert nem tölt be semmit és a wi-fi jel mellett van egy felkiáltójel.



2016. okt. 27. 18:30
 1/8 anonim válasza:
Ha nem volt kihúzva a router a vihar idején akkor lehetséges hogy károsodott.
2016. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak resetelődött. A router nincs is neten, szóval azt be kéne lőni rajta. Plusz valószínűleg akkor a WIFI is kódolatlan, ami megintcsak nem szerencsés. A router admin felületének gyári jelszóra való visszaállásáról nem is szólva.
2016. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Amikor bevittem a szervítbe akkor beirtak egy szám sort azthiszem ezt: 192.168.0.1

És ott állitgattak nekem jelszót és nevet a wifi nek.Itthon nem kell valahogy összekötni a modemmel az routert?

2016. okt. 27. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne kéne, a router hátulján kéne legyen egy port, ami fölé "internet" van írva, oda kéne dugni.
2016. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az megvan :D. Úgy értettem,hogy a : 192.168.0.1 oldalon
2016. okt. 27. 18:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz. :-(
2016. okt. 27. 18:56
 8/8 CspCsj ***** válasza:

A router alján egy matricán megtalálod a modellszámot, pl.:

[link]

[link]

[link]

stb.


A pontos modell alapján megfelelő instrukciókat lehet adni, de anélkül csak találgathat mindenki...

2016. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!