Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay-en hogyan tudok úgy...

EBay-en hogyan tudok úgy PayPal-lal fizetni, hogy ne a PayPal árfolyamán váltsa át a pénzt?

Figyelt kérdés

eBay-en szeretnék vásárolni, de sehol sem találom hogy hol állíthatnám be hogy a banki árfolyamon számoljon, ne a paypalon. kb 278 lenne egy dollár, de amikor a kosárban meg akarom venni akkor már 296 -os árfolyamon számol.

Alapesetben az árucikkeknél is pl 2,39$ -ra 679 HUF -ot ír, de amikor fizetni akarok akkor már 703 HUF... olvastam hogy ha kártya van hozzá adva, akkor arról úgy veszi le hogy a bank árfolyamán, de ezt egyáltalán nem így látom. Kérlek segítsetek, nagyon felidegesít.



2016. okt. 27. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

El vagy téved, ha paypal-al fizetsz mindig számítani kell pár ft-al többet!

De ha nem tetszik,miért paypal-al fizetsz miért nem a kártya adataiddal?

Nem tudom,az a pár ft sosem zavart... 800rendelésen vagyok túl nem tudom mit rinyálsz

2016. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a semmit!

Te vagy eltévedve, kedves válaszoló.

Látszik hogy nem értetted a kérdésemet. Egyébként lehet hogy mondjuk azért fizetek PayPal-al mert csak azzal lehet?

Időközben kiderült hogy hol lehet beállítani azt hogy a bankod számolja át devizába az összeget, és ne a PayPal, mert hogy ez volt a kérdés is. A megújúlt PayPal-ban elég nehéz megtalálni.


Tehát ha valakinek még szüksége van rá:

Kis fogaskerék fent jobboldalt -> payments -> manage pre-approved payments -> itt jobboldalt van a kis táblázatban hogy "Set Available Funding Sources" -> Conversion Options -> és itt a másodikat jelölöd be a "Bill me..." -t.


Ezzel így olcsóbban tudsz vásárolni, hiába a bankod is rak rá valamennyi pluszt, de azért nem olyan sokat mint a PayPal.

2016. nov. 2. 18:40
 3/4 anonim válasza:
Köszönöm szépen a leírást!Már én is mindenhol kerestem,de nem találtam az új verzión!Ezer köszönet!
2016. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazán nincs mit! :)
2016. nov. 3. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!