Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le tudom mondani a megrendelt...

Le tudom mondani a megrendelt szolgáltatást a Telekomnál?

Figyelt kérdés

Kedden volt nálunk egy telekomos, és mivel lejár a hűségidő, gondoltam gyorsan meghosszabíttatom (tv+internet+telefon). Ő mondott egy ajánlatot, én meg naívan belementem, a tabletjén írtam alá. Aztán amikor megküldte az e-mailt a listáról, rájöttem, hogy pl hd csatornák is vannak közte, amit nem is kértem (a tableten nem láttam, hogy milyen a csomag, csak egy rajzmező volt az aláíráshoz). Úgy volt, hogy csak az internet lesz gyorsabb, amihez hoznak egy új wifis akármit (ami csatlakozik az optikai hálózatra, és rá van kötve a számítógép meg tv meg telefon), modem vagy nem tudom mi.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy le tudom-e mondani plusz költség nélkül, mielőtt kihozzák az új kütyüt. Igazából nem lenne sokkal több, de akkor is idegesítő.


2016. okt. 29. 13:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!