Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki tud segíteni? Tableten...

Valaki tud segíteni? Tableten nem lehet a facebookra belépni, a messenger működik. Eddig jó volt. Másnál is van így?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 19:34
 1/2 anonim válasza:
Súlyos hiba van a fél országban a szolgáltatóknál, nagyon sok oldal elérhetetlen vagy alig működik. Érinti a Telekom és UPC ügyfeleit egyaránt. Már dolgoznak rajta de ekkora hibát nem könnyű elhárítani ami most állt be. Türelem, más elfoglaltság addig is, szerintem holnapnál hamarabb tuti nem áll helyre a szolgáltatás sehol. Még mielőtt bárki fikázná, minden szolgáltatói szerződésben az van, hogy 2 napnyi kiesés UTÁN kell csak visszafizetni bármit is, ennyi a hibahatár. Tehát ha pár órára leáll ez az igen összetett rendszer, ne akarja senki szétverni az informatikusok fejét akik egyébként most is a családjukkal töltött szombat este helyett dolgoznak szerverközpontokban hogy kijavítsák a hibát. Ja, és nem, nem kell még telefonálni egymilliomodik ügyfélként is a szolgáltatóhoz, a legilletékesebbek hamarabb észlelik az ekkora problémát mint azt bárki. :)
2016. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Telekomos internetem van, más működik. Nem állt szándékomban telefonálni, sem senkit bántani, mindössze feltettem egy kérdést, tudtommal ez az oldal lényege. ( A hasznos info rész miatt ment a zöld kéz)
2016. okt. 29. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!