Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vannak 720p HD filmek online?

Vannak 720p HD filmek online?

Figyelt kérdés
Szeretnék online HD-s filmeket nézni hogy ne keljen le tölteni egyrészt mert sok helyet foglal 6GB/7GB darabja egy BlueRay Hun filmnek meg az internetem se valami szuper jó és hát eltart egy darabig míg letöltöm ezért keresnék olyan oldalt ahol lennének HD-s filmek magyarul online de nem találom sehol. Esetleg lenne valaki aki tudna ebbe segíteni mint pl a mooviecc ... csak HD-sba és persze magyarul köszi :)

#film #HD #Maagyar
2016. okt. 30. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Ha online filmet nézel, akkor is ugyanúgy letöltöd, csak átmeneti könyvtárba, meg rögtön játszod is le.


Legjobban tán akkor jársz, ha megtanulsz angolul, és szeded a nemzetközi oldalakról a rendesen tömörített release-eket. Egy 720p film 1 giga körül szokott lenni, és meglepően jó minőségű még 1080-as képernyőn is. Lejön 10 perc alatt, aztán nézheted, bufferelni se áll meg 5 percenként, ha a macska LOL-ozik a másik szobában...

2016. okt. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Magyarul 2-3GB alatt nem láttam még, talán 1-2 kivétellel.


Angolul 1GB alatt szoktak lenni.

Keresőbe a filmcím + 720p és az első találatoknál nálam ki szokta dobni a megfelelő weboldalt. (persze csak azoknál a filmeknél, amik BluRay-en is megjelentek, mivel a DVD minőség az 480p körüli)

2016. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem én azt.:D


És köszi a választ de én arra gondoltam hogy online nézem meg 720p be "pl az az xmen:apocalypse magyarul pl"

2016. okt. 31. 12:31
 4/5 CspCsj ***** válasza:
2016. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)


De több HD filmet hol tudnék megnézni, ahol minden HD van fent :D

2016. dec. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!