Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger üzenetet lehet mind...

Werertz kérdése:

Messenger üzenetet lehet mind két telorol törölni, vagy h a másik ne tudja megnezni a régi képeket elerni, letolteni?

Figyelt kérdés

Rövid sztori szakitas utána szeretném ha többé ne lássa a régi képeket félek h képes és felhasznalja ellenem. Valahogy lehet törölni így kívülről vagy úgy valahogy? :)

Köszi a válaszokat :)

21/l



2016. okt. 31. 07:00
 1/9 anonim válasza:

Legegyszerűbben úgy, ha törlöd az ismerőslistádról!


1. Nyisd meg az illető adatlapját.

2. Mutass rá az adatlapjának tetején látható Ismerős gombra.

3. Válaszd az Ismerős törlése lehetőséget.



Ha nem szeretnéd, hogy üzenetet tudjon küldeni, akkor tiltsd le!


1. Nyisd meg az illető adatlapját.

2. Válaszd a borítókép [...] menüjének Tiltás parancsát.

2016. okt. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már csak az ő jóindulatán múlik, mert szinte biztos hogy lementette őket vagy a telefonjára, vagy a gépére, hogy ne kelljen őket kereshetni a beszélgetésben. De pl. a viber nekem autómatikusan lementi. Azt mondjuk nem értem hogy milyen fotókat tudna felhasználni ellened. Talán épp valamilyen bűncselekményt követsz el? Mert gondolom csak nem voltál olyan buta, hogy meztelen képeket küldözgetsz magadról, de ha mégis, és közkinccsé teszi őket, azzal inkább saját magát járatja le az ismerősei előtt, vagy ha ezt el akarja kerülni, akkor max olyan helyre tudja felrakni, ahol a büdös életbe nem fog egy ismerősöd sem rátalálni. Egyébként messengerben ha hosszan nyomsz egy üzenetre, akkor rákérdez hogy törölje-e, és ha igen, akkor mindenki számára. Esetleg mèg annyit tehetsz, hogy kitiltatod a fiókod. Mikor az enyèmet kitiltották, a tiltás ideje alatt nem lehetett elolvasni az ügeneteimet a fogadó oldalon.
2016. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A FB üzenetek sajátossága, hogy mivel külön saját FB. fiokokról van szó, a chatablakos szöveget és az abban küldött fájlokat (foto, video) akár Messengeren, akár pc-n küldöd, csak az egyik FB fiókban, igy a tiedben tudod csak törölni. Az övében külön kell, mivel oda csak ő tud bejutni. Igy tehát vagy megkéred törölje ő is, vagy lehet, magától is törli. De ha ebből a zárt üzenetből ő lementi valahová, akkor bizony azt csinálhat vele, amit akar.
2016. nov. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Basszus, tényleg :( összekeveetem a viberrel.
2016. nov. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2016. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Ezek szerint, ha valakit letiltok, majd feloldom, akkor nála kitörlődnek az üzenetek, nálam viszont nem (tehát, mindig a letiltott majd újra engedélyezett félnél)?
2016. nov. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem ugy van. Ha letiltasz valakit, akkor a kapcsolatot tiltod le. Sajnos a FB. serverén minden megmarad, ha neked az üzenetekben megmarad, akkor neki is. Az nem igaz, hogy n letiltottnál automatikusan törlödnek. Ha nincs meg neki az üzenetváltásotok, az azért lehet, mert ő korábban törölte.
2016. nov. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

Te kis ribi! Megérdemled a sorsod! FÉNYKÉPET A MOSTANI PÁRUNKNAK NEM KÜLDÖZGETÜNK MESSENGEREN, MERT KÉSŐBB FELHASZNÁLHATJA ELLENED!!!!!!!!


De meg is érdemled, ha felhasználta és megmutatta a barátainak! Egy életre megtanultad!

2017. dec. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Utolsó válaszadónak csak annyit hogy ez már normális...

Exem is küldött olyasmi fajta dolgokat ami nem publikus, persze ki mit csinál szakítás után nem tudhatni, de pl én letöröltem az egész beszélgetést.

Illetve ez a le támadó szöveget inkább hagyd mert senki se szeret kérdésre le támadó választ kapni ;) 22/F

2018. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!