Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma akkor ha...

Mi lehet a probléma akkor ha elindítom a Utorrentet és egyszer max sebességgel tölti egyszer pedig minimummal?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy amikor elindítom a Utorrentet és töltök le bármit,akkor egyszer max sebességgel tölti aztán visszaesik 40-50 kb/s-re és a TV is elszáll. Ha újrakapcsolódok a WIFIhez akkor 3-4 mp-ig megint maximummal tölti utána megint visszaesik. Mi lehet a gond? Peerek,Seedek stb rendben van,valamint a tűzfal is elvileg mert próbáltam kikapcsolni azt is meg az Avastot is akkor is ugyanaz a probléma. Windows 7 em van és van Router is DS-WR301 , a Router beállításokba pedig nem tudok belépni mert kíírja hogy ERROR amikor be szeretnék lépni hogy esetleg újrakonfigurálni. Úgy próbáltam hogy cmd és ipconfig ott az IP4 melletti cím,de semmi.. Valakinek van bármi ötlete mert megőrülök már ettől,hogy ha elindítom a Utorrentet nincs netem se meg TVm se,de mostmár el se kell indítani a net amúgy is szar,egyszer van net egyszer nincs,ergo a bejövő kapcsolatot egy szép hullámvasútként tudnám aposztrofálni és már a f@..@m tele van ezzel. Ötlet valaki? Kössz előre is!

#internet #letöltés #feltöltés #seed #net #TV #bejövő kapcsolat #internet elérhetőség #bejövő kapcsolatok
2016. okt. 31. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha leesik a sebesség, kiírja a kliens láblécében hogy 100% használat? Azért hullámvasutazik a sebesség mert gyorsabban tölt a torrent mint ahogy a merevlemezed képes az adatot írni, így betelik az írási művelettel az eszköz. Mivel nem tud többet írni, így letölteni sem lehet, ezért leesik a sebesség. Amikor az írási műveletnek vége és felszabadul a gép, akkor megint elindul a letöltés, felmegy a sebesség, majd amikor betelik megint leesik és újra és újra ugyanez történik.
2016. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,azt írja ki ,hogy nincs bejövő kapcsolat. Ennyi,és szedi szépen lassan 40-50 kb/ s el az 1 MB/ s helyett.Amit írtál azt próbálom értelmezni ,de ,hogy őszinte legyek nem gondolom,hogy ez lenne a probléma,de írj rá egy megoldást,vagy valamit ami alapján ki tudom zárni azt a lehetőséget amit írtál. Köszönöm!
2016. okt. 31. 10:58
 3/10 Dongaben ***** válasza:
Hasonló problémám volt a szolgáltatóval...aztán kicserélték a "Technikolor"-t egy normális készülékre. Azóta minden OK!
2016. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolod a router halt meg? Ha "RESET"elem akkor az megoldhatja a problémát? Vagy elszaródhat még ez a minimális kapcsolat is ?
2016. okt. 31. 11:00
 5/10 Dongaben ***** válasza:
Az a baj, hogy, csak ideig-óráig oldja meg a problémát... Ha ilyen "Technicolor" készüléket adtak, akkor érdemes zaklatni a szolgáltatót a csere miatt...
2016. okt. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
DS-LINK router. Egy darabig jó volt,senki nem nyúlt hozzá,egyik percről a másikra meghalt. Mocskos boldog vagyok...
2016. okt. 31. 11:07
 7/10 Dongaben ***** válasza:
Azonnal reklamálj! (Torrentet ne említsd...mert NE!) De, a szolgáltatónak azért fizet az ember, hogy teljesítse, amit vállalt...Minimum fel, és letöltést...) Ki fognak menni, mert van pár más szolgáltató is! (A szerződésben vállaltak rájuk is vonatkoznak!) Érdemes képernyőfotót készíteni a forgalom sebességéről...
2016. okt. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oks,köszi. Általában fel sem veszi a telefont az aki illetékes lenne ezügyben. Meg ,hogy őszinte legyek nem alapszintet képviselek a számítógépek területén ,és egy kicsit égőnek tartom ilyenért rángatni őket,de már mindent megpróbáltam és meghaladta a képességem ezekszerint. Holott minden beállítást már újrakonfiguráltam átnéztem, utánaolvastam és mégse jó.. Ezekszerint csak azt gondolom,hogy értek hozzá :) Köszi azért mindenkinek,ha van valami tippetek ami segíthet megköszönöm . Haladó ötleteket várok,az alapokat már kipipáltam és kizártam az elején,kb 1 hete kínlódok vele.. Kössz! Pacsi!
2016. okt. 31. 11:17
 9/10 Dongaben ***** válasza:
Értesz hozzá. Beállítottad, és jó volt! Nem a te hibád! Hidd el! rengetegen szenvednek ettől! Főleg azért, mert nálunk még néhány szolgáltató "monopol helyzetben" van! Tessék csak zaklatni őket!
2016. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kössz mindenkinek,azt hiszem az lesz a legcélravezetőbb ha felhívom őket,mert ez így tarthatatlan. Szép napot mindenkinek! Pacsi!
2016. okt. 31. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!