Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hiba az Ncore-ban vagy ez...

Hiba az Ncore-ban vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Tegnap este lejárt a 48 óra egy torrentnél. Én akkor kivágtam a videót és rátettem egy USB HDD-re. Ma reggel(!) rákattintok egy ilyen spooky figurára és kiírja, hogy 6 perccel tovább kell seedelnem a torrenteket. Mikor frissítem aktivitást, hát visszakerült az a torrent, amit még este szedtem le a gépemről, és ami rosszabb, utorrentből is kitöröltem. Azt írja, hogy még 1 percig kéne seedelnem, de hogyan, ha már nincs meg? Én biztos nem fogok letölteni megint egy 4 gigás monstrumot.

De egyszerűen nem is értem, hogy hogyan vonatkozhat a 6 perces büntetés arra a torrentre, aminél már este lejárt a 48 óra...

Ja, és a gépem egész este ment!



#letöltés #Halloween #Mindenszentek #seed #nCore #Torrent #fájl büntetés #spooky days
2016. nov. 1. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kattints majd rá egy másikra, hátha akkor levonja a 6 percet:)

Ha meg hozzáad újra, sokat nem vesztesz, igazából mindegy, hogy 6 vagy 12 perc:)

2016. nov. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most kaptam +19 percet. A Qurva anyjukat!
2016. nov. 1. 10:03
 3/11 A kérdező kommentje:

Így még 3 már nem meglévő torrent visszakerült a seedkötelezettek közé. Szopjanak f aszt!


De hogyan, ha egész éjjel ment a gépem, és már 9 tájt lejárt a 48 óra? Érthetetlen.

2016. nov. 1. 10:04
 4/11 A kérdező kommentje:
+21 perc megint. Tényleg szopatnak!
2016. nov. 1. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:
:DD ennyit nem is szoktak adni a spooky-k
2016. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Akkor csak engem szopatnak valamiért.

A poén az, hogy van egy olyan videó, aminél még reggel járt le a seedkötelezettség. Na azt nem rakta vissza, nem kell seedelnem. Akkor mégis csak valami hiba lesz a gépezetben.

2016. nov. 1. 10:17
 7/11 Gábor_79 ***** válasza:
Ha megvan az anyag külső HDD-n, akkor még tudod seedelni. Legalább is, ami még megvan. Ha nincs meg a kliensprogramban, akkor újra letöltöd a torrent file-t magát és nem nyomsz az auto indításra, vagy ha elindul leállítod. Rányomsz jobb gombbal > Haladó és letöltés helyének megadása. Betallózod a külső lemezen az elérési útját. Aztán kényszerített újraellenőrzés. Ha nincs meg a teljes anyag, akkor alol a fájlok fülön rámész a hiányzó fájlokra, jobb gomb és 'kihagyás'. Innentől seedbe áll, ha elindítod.
2016. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Simán balszerencse, ne legyél már ostoba. Máskülöben meg minek kattintasz rá, nem csak jó figurák jönnek...
2016. nov. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amit ingyen kapsz, annak örülni kell, nem háborogni miatta.
2016. nov. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Visszakell másolni az eredeti helyre az összes anyagot. Ezután elllenőriz és elindul. Aktivitás menűpontban elllenőrizd ,igy jónak kell lennie.
2017. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!