Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hiba az Ncore-ban vagy ez...

Hiba az Ncore-ban vagy ez most mi?

Figyelt kérdés

Tegnap este lejárt a 48 óra egy torrentnél. Én akkor kivágtam a videót és rátettem egy USB HDD-re. Ma reggel(!) rákattintok egy ilyen spooky figurára és kiírja, hogy 6 perccel tovább kell seedelnem a torrenteket. Mikor frissítem aktivitást, hát visszakerült az a torrent, amit még este szedtem le a gépemről, és ami rosszabb, utorrentből is kitöröltem. Azt írja, hogy még 1 percig kéne seedelnem, de hogyan, ha már nincs meg? Én biztos nem fogok letölteni megint egy 4 gigás monstrumot.

De egyszerűen nem is értem, hogy hogyan vonatkozhat a 6 perces büntetés arra a torrentre, aminél már este lejárt a 48 óra...

Ja, és a gépem egész este ment!



#letöltés #Halloween #Mindenszentek #seed #nCore #Torrent #fájl büntetés #spooky days
2016. nov. 1. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben, ha van még hit'n'run-od az adott hónapban, akkor egyszerűen nem kell vele foglalkozni. Nem muszály visszaseedelni, a hónap végén el fog tűnni az Aktivitásból.
2018. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!