Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen internet előfizetést...

Milyen internet előfizetést ajánlotok az alábbi használatra?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok tévedve a mai internet csomagok lehetőségeiben.

Böngészésre, youtube videó nézésre(HD, tv-n is), HBO GO-ra, Netflix-re használom az internetet. Torrentre, nagyobb letöltésekre nem.

Ezekhez a feltételekhez mekkora csomagra lenne szükség? Én 30mbit-es csomagra gondoltam (garantált 6mb/s le, 0.5mb/s fel), ez megfelelő lehet?

Esetleg ha tudtok valami igen jó ajánlatot mondani, valamelyik szolgáltatónál, ami kimondottan kiemelkedő ajánlat azt is megköszönném. (Az ár is fontos szempont természetesen) Konkrét csomagra gondolok.



2016. nov. 2. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét csomag attól függ, merrefelé laksz.


Szolgáltatónak a DIGI-t tudom ajánlani, havi 2-3 ezerért a fenti sávszél többszörösét kapod garantáltan is. - Feltéve, hogy elérhető a területeden.

2016. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, erre most gondoltam, hogy fontos lehet. Csorna városról van szó. (GY-M-S megye)

Köszönöm!

2016. nov. 2. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Én arrafelé és az ottani szolgáltatókkal sajnos nem vagyok ismerős. Ha minden igaz, ezek elérhetőek ott:

[link]

2016. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!