Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Musical. Ly-n lehet jelszót...

Musical. Ly-n lehet jelszót változtatni és ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
Van egy fiókom de elfelejtettem hozzá a jelszavam és így nem tudok kijelentkezni, mert akkor már visszajelentkezni nem fogok tudni. Szeretném lecserélni a jelszavam, de nem tudom hogyan. A fiókot már régebben nyitottam, őszintén megvalva már azt sem tudom hogy kell-e hozzá jelszó, de biztos hogy kell mert én még olyan internetes közzösségi oldalról nem hallottam amihez ne kellet volna. Csak már elbizonytalanít hogy nem találom sehol. Ne nézezek teljesen hülyének az ilyen dolgok nem az erősségeim. Előre is köszönöm ha valaki tudna segíteni.

2016. nov. 2. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
"Elfelejtett jelszó" opció a barátod. Pontosan erre találták ki.
2016. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már ezelőtt volt egy màsik fiókom amihez a mostani e-mail címemet használtam, a mostani fiókomban pedig ezt már nem lehetett, így egy másikat adtam meg amit már nemhasznàlok és így a mostani e-mailomra nem fognak szerintem küldeni egy segítséget, amivel átálíthatnám a jelszavam
2016. nov. 3. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor írd át az email címed, amíg még be vagy jelentkezve. Kivéve ha email megerősítés kell az átíráshoz, mert akkor buktad.
2016. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Liza1234567890 válasza:
Menny ra az edit profilra a sajat oldaladon es gorgess a legaljara ott van h sign out utana beirod a neved ranyomsz h nem tod a kodod es kuldenek egy kodod amivel atallithatod a sajat kodod
2016. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!