Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telecomnál akartam tv net...

Telecomnál akartam tv net telefon szolgáltatást nyitni otthonra de állítólag feketelistán vagyok ezért nem szerződhetnek velem pedig sehol nincs tartozásom elmaradásom hogyan lehet ez? Milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt tőlük kellett volna megkérdezni
2016. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem az volt az első, de nem tudták megmondani csak azt látta az ügyintéző hogy feketelistán szerepelek pedig nincs semmilyen saram.
2016. nov. 3. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem válaszolnak, akkor feljelented őket, meg elmész a TEV-hez és hasonló zs-betűs szervezetekhez, hogy segítsenek, mert sérülnek a jogaid. De ez nem számtech kategória, hanem jog. Ha kenyeret nem adnának a boltban a bőrszíned miatt, akkor meg a konyhai praktikákban kérdeznél?
2016. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tièd a ház vagy bèrled? A feketelista címhez kötődik, nem személyhez.
2016. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most vettem de mondták is hogy ezzel a személlyel vagyis velem nem szerződhetnek mert feketelistán vagyok, elvittem anyámat vele meg ugyanarra a címre szerződtek, szóval a személyemmel van a baj.
2016. nov. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!