Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 1000Mb/s net+torrent.44MB/s?

1000Mb/s net+torrent.44MB/s?

Figyelt kérdés

még csak 1-2 torrentet indítottam és 40-44MB/s fölé nem bír menni sebesség lefele irányban.

SSD-re mentve is.

Hardware megvan hozzá

Speedtest 950/200Mb/s

Bittorrent


Valami korlátoz?



2016. nov. 5. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Megkerdezem most,hogy tudod-e hogy működik a torrent?
2016. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyival tölthetsz le max,amennyivel a többiek felfele töltik a fájlt.
2016. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár nem torrenttel, hanem sima youtube videó letöltésnél tapasztaltam korábban olyat, hogy elindítottam a letöltést, és az első 5-10 másodperc teljesen gyors volt, aztán hirtelen drasztikusan leesett a letöltés sebessége. Hogy a net szolgáltató vagy a Google korlátozta le, azt nem tudom.


Aztán egy idő után meguntam ezt, és írtam egy kis programot, ami 10 másodpercenként megszakította a letöltést, majd újraindította, és ettől hihetetlenül felgyorsult (pontosabban nem lassult le) a letöltés.

2016. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ne nézzétek madárnak a kérdezőt könyörgöm. nem olyan fájlt töltök amit ketten töltenek vissza...
2016. nov. 5. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

40-44Mbyte/s az 320-352Mbit/s-et jelent, ami nem kevés, ha azt veszed, hogy azt más felhasználók töltik fel neked a fájlokat, és feltöltési sebesség jóval kevesebb szokott lenni, mint a letöltési...

No meg, nem írtad, milyen hálózaton csatlakozol a routerhez, bár gyanítom, ez vezetékes lesz.

2016. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

A több seedertől nem lesz gyorsabb a torrent, legalábbis nem lehet olyan párhuzamot vonni hogy 100 seedertől a 200 neked kétszer olyan gyorsan fog jönni.


Ekkora sebességeket eleve csak szerveresektől tudsz elérni, és aki szerverrel tolja az sok tíz-száz torrentet futtat, tehát a sávszélessége megoszlik több torrentre is. Ha neked még jutott 300+ megabit sávszél, örülhetsz.


Nem nehéz úgy hülyének nézni a kérdezőt, ha nem ért a torrenthez de mindenáron be akarja bizonyítani hogy ő jobban tudja.

2016. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!