Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-Home mennyi idő után váltja...

Truz kérdése:

T-Home mennyi idő után váltja a net csomagot?

Figyelt kérdés

Csütörtökön felhívtam a T-Homeot(Ma vasárnap van), hogy 10Mb/s netet szeretném átváltani 30Mb/s re.

Azt mondták átkapcsolták, 72 órán belül átáll. Viszont még mindig nem történt meg a váltás. T-home weboldlán is még 10Mb/s-es csomagot írja, illetve speed testen is csak 10Mb/s, és 1.2MB/S el tölt le még mindg.

Ilyenkor érdemes tovább várnom? Vagy telefonáljak?



2016. nov. 6. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen hálózatod van? Ha optikai szálad van, akkor válts szerintem 1 gigás netre... megéri... Nekem most 120 megás netem van de fontolóra veszem, hogy váltok 1 gigás netre... Egyébként 72 óra alatt kötelezően váltaniuk kell a csomagot, ha nem akkor hívd fel őket! Egyébként lehet, hogy a modemed alkalmatlan a 30 megás netre... Nekem is volt olyan modemem ami 10 megás netig jó volt váltttam 20 megás netre és nemtörtént semmi 3 nap után kijött a szerelő és hozott másik modemet...
2016. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30Mb/s a legnagyobb ami ide beköthető, ebből kifolyólag választottam ezt. A hálózati eszközeimnek 100Mb/s-t elméleti síkon tudniuk kell. Valamint, ahogy mondtam, még a webfelületükön is a csomagunknál 10Mb/s-t mutat. Szóval a váltás még nem történt meg. Náluk a 72 óra soha nem annyi.. Reménykedtem, hogy legalább ez megoldható lesz az igért várakozási időn belül, de úgy látom nem. Még esetleg a holnapot megvárom, és betelefonálok. Viszont az még érdekelne, hogy valakinek van-e tapasztalata ez ügyben, hogy a T-Home mennyi időn belül is váltja át a netet valójában.
2016. nov. 6. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha több mint 30 megás netet akarsz kitudod tolni 70 megára akár növelő opcióval...
2016. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En augusztus 2-an valtottam interneten keresztul szinten 10-rol 30-ra, 3-an mar az uj mukodott.
2016. nov. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!