Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S. Snapchat-kérdés? Nem...

S. O. S. Snapchat-kérdés? Nem igazán tudok angolul, telepítettem a Snapchatet, majd miután megadtam a telefonszámom, kétszer is hívtak +1-es körzetszámmal.

Figyelt kérdés

Mind a 2 alkalommal kinyomtam, aztán töröltem is az alkalmazást. Várhatok további hívást, illetve ez kerülhet pénzembe, megtudhatják illetéktelenek a számomat? Lehet béna vagyok, egy ismerősöm kért, hogy telepítsem, mert neki nincs Facebook-ja, de már bánom.

Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)



2016. nov. 6. 22:10
 1/3 anonim válasza:
Hát ez ugy van h miutan megadod a teledonszamodat küldenek neked azonositókódot amit t valasztod meg h sms-ben küldjék vagy hivjanak fel nem hiszem h kapnal tobb hivast ettol az alkalmazastol :)
2016. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Telefonszámodat*
2016. nov. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy így van, de legalább megnyugtattál, köszönöm, ment a zöld pacsi! :)
2016. nov. 30. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!