Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy ha beírom...

Miért van az, hogy ha beírom a telefonszámomat a google-ba, akkor kihozza egy régi hirdetésemet ahol fel volt tüntetve a telefonszámom? A hirdetés pedig már hónapok óta le van törölve.

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne eltüntetni?Nagyon sürgős lenne.

2016. nov. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Archívum.. ami egyszer felkerült a netre az ott is marad..
2016. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne szivass.csak ellehet tüntetni valahogy.
2016. nov. 4. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nagyon, az ilyen archivált találatokra nem lesz neked ráhatásod.
2016. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre bezzeg nem tudsz rákeresni...


[link]

2016. nov. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#ne szivass.csak ellehet tüntetni valahogy.


Nyugodtan elhiheted, nem tudod eltüntetni.

Ha valaki meg akarja találni, az megfogja.

2016. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos esetekben lehet kérni a személyes adatok eltávolítását a keresési találatokból:


[link]


Én pont most adtam be egy ilyen jellegű kérelmet, mert miközben aukciós oldalon a 90 napnál régebbi aukciók adatai már nem látszanak, a nevemre rákeresve a Google kereső behozza az összes korábbi aukcióm részletes adatait, és szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy miket vásároltam/adtam el eddig. Ha látják az elmúlt 3 hónapot, az nem zavar, de hogy minden korábbit, az kicsit sok. (A felhasználónevem elég egyedi, az email címem is ezzel kezdődik, így könnyen beazonosítható vagyok ez alapján.)


Még nem tudom, mi lesz belőle, meg hogy foglalkoznak-e ezzel egyáltalán. Majd meglátom.

2016. nov. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már megoldottam a problémát.Írtam nekik.Köszönöm
2016. nov. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!