Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is ilyen rossz a jófógás?

Másnak is ilyen rossz a jófógás?

Figyelt kérdés

Egyszerűen képtelen működni.

PL: a vásárló lealkudott egy terméket, átírtam délelőtt az árat,de még mindig nem módosították, általában 1-2 óra alatt végbemegy de most nem.

Akkor az üzeneteket is rendkívül rosszul kezeli, van amit 10x elolvastam és még mindig olvasatlannak jelöli vagy ha törlöm másnap ott van az olvasatlanok között, és ilyenek.

Van hogy terméket egyszerűen nem enged feladni csak visszadob az előző oldalra...

Másnak is vannak ilyenek?

Egy ekkora oldalánál ez,hogy lehetséges?



2016. nov. 7. 19:25
 1/2 anonim válasza:

Ugyanezeket a dolgokat én is eltudom róla mondani.

Egyedül amit szeretek benne hogy idáig minden termékemet szinte sikerült eladnom, és a házhoz szállításos módszer is nagyon jó.

Ezen felül tényleg sok gond van vele.

Elvileg azért írja át soká az árat mert valódi emberek ellenőrzik a módosításokat, de hogy miért kell erre órákat várni? Nem tudom.

Meglehetne oldani hogy pl ha valaki csak árat módosít akkor az azonnal történjen és ne keljen várni órákat.

Csak hát eltudom képzelni milyen fejlesztői lehetnek az oldalnak...

2016. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Technikailag, csak a weboldalt nézve akkora xxar az az oldal, hogy szavakkal nehéz kifejezni. (Sztem más szempontból is, de ez most lényegtelen).

Törlöm a terméket, mégis fent van, valamelyik folyamat közben lefagy, vagy csak bongesznel, akkor is, egyszer az este feladott hirdetest hajnal kettőkor aktiválja, múltkor még a 21.30-kor feladottat tíz percen belül.

Az hogy hogy néz ki, hogy (nem) lehet rajta megkeresni valamit, hogy megnyitod és csak egy reklámot látsz hogy a múltkor még le is kellett görgetni a reklamrol, tényleg ki az a h, ulye, aki ezt fejleszti...

A történet, amit az utóbbi kb 2,5 évben vegigkovettem az az, hogy sosem volt egy átgondolt koncepciojuk, kinezett valahogy, megvaltoztattak rajta Egy dolgot, jövő héten megint egyet, egyetlenegyet, aztán megint, majd néha visszacsináltak az egészet, vagy egyszerűen tovább varialjak azt az egy semmit, mint pl most ez a hitelesített telefonszám jelzés, először ki volt írva szövegesen. Ekkora oldalnál ez egyszerűen nevetséges. Viszont bosszantó. Amikor még megvolt az olx azért utanozták (volna) őket mikor meg megvették azért.

Most a penzehseguket, meg egyebeket ne is említsük.

És nem alakult azóta másik országos méretű hirdetési oldal ki.

Én már nagyon utálom.

2016. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!