Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék internetet otthonra,...

Szeretnék internetet otthonra, melyik szolgáltató a legmegfelelőbb erre?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanokat hogy van olyan hogy megszakad, elmegy a jel órákra egyes szolgáltatónál, nagyon drága, ha valami baj van nem úgy jönnek ki mint nagyobb városokban. (kisvárosi vagyok) szóval érdekelne kinek mi jött be.

2016. nov. 13. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szomszédokat kérdezd meg, hogy mi van nekik milyen tapasztalattal.
2016. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk digi van, meg vagyunk vele elégedve, gyors és stabil. Az, hogy milyen szolgáltatót válassz, attól függ, hogy ott ahol laksz, melyik elérhető. Hiába akarnál pld. digit, ha nálatok nem szolgáltat.
2016. nov. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 AntZ ***** válasza:
51%
Volt nekem digi, meg upc is. Mindkettőt csak ajánlani tudom. Ha számít a feltöltés, akkor digi. Ha a letöltés számít, akkor upc. A t-home, azzal a kikötéssel akart az új építésű házunkba bejutni, hogy újra kábeleznek mindent... Oh no.
2016. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt bekötve kábel, de azt is lecserélték, amikor hozták a wifiroutert. Telekom, itt nincs más, IPTV is van. Egész jó sebességgel megy. 10-es DSL.
2016. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!