Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Deep weben / Dark weben /...

Deep weben / Dark weben / Mély weben Tor-al (És tököm tudja hány neve van még!? ) hogyan tudok biztonságossan mozogni , böngészni FULL anonimitással? Érdemes erre egy külön gép és miket telepítsek a tTor mellé?

Figyelt kérdés

Csak ,hogy tisztázzuk : Nem vagyok pedophil ,necrophol vagy sadista állat kinzó ,ha rajtam mulna ezeket begyùjteném ,falhoz álítanám és lelővetném .

Nem vagyok drogos sem és nem szeretnèk azzá válni !!!

NEM FOGOK SEMMI ROSSZAT CSINÀLNI !!!!!



2016. nov. 13. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
ha nemcsinálsz semmi rosszatsem akkor elég a felszínes internet egyébként a dark webre leginkább az ilyen sötét ügyletek miatt járnak, vagy pedig az erősen korlátolt országokbol mint észak korea ahol még a youtube sem elérhető...
2016. nov. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
Nem kell kül[n gép. Letöltöd a T@ils image-t, kiírod egy lemezre vagy penre és arról bootolsz. Ez egy olyan Linux-disztró, amit az anonim netezésre állítottak össze.
2016. nov. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Full anonimitással nem tudsz. Már a fejed felett a műhold is tud HD képet csinálni a tetvekről a fejeden. Hiába mész akár nyilvános helyre is, külön géppel. Big Brother elől nem tudsz elbújni, max. kíváncsi "hekker" jelöltektől.
2016. nov. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoztam soha ilyennel, csak videókat néztem róla. De én biztosan nem csinálnám a saját gépemen(ahol az adataimat is tárolom).Beszedsz valami vírust aztán kész, búcsút inthetsz minden személyes adatodnak. Egyébként ha nem akarsz semmi "rosszat" csinálni akkor minek kéne neked anonimítás? Az meg hogy nem fogsz semmi rosszat csinálni, az nagyon meggyőző, a rossz és az illegális az két különböző dolog csak hogy tudd.
2016. nov. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, nincsenek tetvek a felyemen amit műholdal lehetne fotozni ! :D


#4 természetessen teszek különbséget rossz és ollegális közöt én nem ártanék senkinek .

2016. nov. 14. 21:28
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
@4: ezért írtam a T@ilst. Live rendszern ergo vírust nem igazán tud beszedni: a cd-re nem mászik feln a HDD meg nem elérhető. A RAM meg kikapcsoláskor mindent elfelejt...
2016. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad van így sem marad semmi nyoma a' böngészéseimnek ,ezért csak a' beálìtani kell ùjra .

:)

2016. nov. 16. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
TÖlts le egy oraclet emellé még egy ubuntut, ne telepítsd csak "próbáld ki" úgy hogy ha valami furcsát is találsz kilépsz és minden adat törlődik. Vírust nem tudsz csak úgy beszedni hacsak nem töltesz le onnan valamit. Az esetek többségében csak a "cp" vel megjelölt oldalakról töltött dolgok lehetnek állcázcva kémprogramnak. De mint mondtad te nem vagy pedo. Szóval ettől nem kell félj. Viszont ha azt vezsed észre hogy az egered megnyit magától mappákat meg más hasonló dolgot akkor ott gond van. Ott már nem fog segíteni az sem ha kihúzod a géped. Szerezz valahonnan ipari mágnest ést ha ilyet tapasztalsz azonnal húzd át a gépeden párszor! Egyébként még annyit elárulok hogy a processorodnak is van egy IP címe ami nem változik, el lehet rejteni de ha elírsz valamit kakó kifli a procidnak. További szép napot!
2016. nov. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!