Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan tudnám biztonságossan...

Érdeklődőolvasó kérdése:

Hogyan tudnám biztonságossan leborotválni a herezacskómat?

Figyelt kérdés
Félek megvágnám magam

2015. nov. 24. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól nem kell annyira félni. Zuhanyozz le, hogy jól átázzon, majd fogj egy eldobható borotvát (nem kell elektromos kütyü, én nem is tudom, milyen lenne a jó), ülj le a kád szélére, és kezdd el borotválni simán úgy, mint bármilyen más testrészedet. Ne nyomd rá túl erősen, az a lényeg, és próbáld minél jobban kifeszíteni a bőrt ott, ahol éppen borotválod (teljesen sima nem lesz). Én még az első néhány alkalommal se vágtam meg magam. Tényleg, csak elsőre ijesztő, azután meglátod, hogy mennyire egyszerű (ha kellemetlen tompa érzés támad a heréidben, mintha valaki erősen megnyomta volna, akkor egyszerűen állj le egy pillanatra, pihenj, majd menj tovább).
2015. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%

Jobb lenne ha hanyagolnád ,és nem érne kelletlenség .

Kérdezd meg apádat,talán tud tippet mondani .

2015. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Használj Wilkinson Protectort
2015. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és ha mégis elvágod magad, az sem tragédia, pillanatok alatt begyógyul. Én rendszeresen elvágom magam borotváláskor, de már megszoktam. Pár csepp vér folyik csak ki, és nem fáj :)
2015. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új Gillette-el és csak óvatosan,nehogy megvagd!
2023. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Trimmelő, az a legbiztonságosabb, tapasztalatból írom. A sima borotva penge vág és a zacsi olyan vékony bőrrel van borítva, hogy legtöbbször simán is sikerül sebet ejteni rajta és vérezni fog. A trimmelőnél ez nem fordul elő.
2023. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!