Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy képes az okostelefon...

Hogy képes az okostelefon szinkronizálni a telefonkönyvben lévő neveket a facebookkal?

Figyelt kérdés
úgy hogy az adott személy/ek sose adták meg a számukat a facebookon mint pl jómagam sem? De viszont ismerősöm visszajelezte hogy facebookos nevem jelenik meg a mobilján amikor engem hív.. MÉGIS HOGY a FRANCBA jött ez össze? mikor semmi összefüggés nincs a facebookom között és a telefonom között. az én telefonomon netkapcsolat sincs sose léptem be a telefonomrol a facera szóval nincs mód hogy valaha is összekötődőtt a telefonszámom a facebook számlámmal.

2016. nov. 20. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ő telefonja párosította össze név alapján.
2016. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
"facebookos nevem jelenik meg a mobilján " ebböl az következik hogy facebookon más a nevem mint ahogy elvoltam neki addig mentve a mobiljába szóval ez nemtalált
2016. nov. 20. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Név - telefonszám - email cím. Ebből a harmasból valamelyik ráillett a profilodra. Az emailnél nem is kell az, amivel a facére regisztráltál, elég egy olyan, ami össze van vezetve veled a Google fiókodban vagy a barátod fiókjában.
2016. nov. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De talált. Elég jól össze tudja párosítani a skype/g+/face/telefonkönyv/stb. bejegyzéseket. Az enyém is megcsinálta automatikusan...
2016. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Es sem talált, mert google+on más email cimet adtam meg mint amit facen. googlen más nevem van mint facen. telefonszámot sehol se adtam meg, és az ismerősömnek akinek megvan a számom a keresztnevem van meg ami sem a googlen sem a facebookon nem szerepel
2016. nov. 21. 18:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez egy barkochba topic? :->

Szerintem szilvásbukta.

Remélem a végén lesz nyereményosztás is!

2016. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát barkóba lett belőle sajnos, páran találgattak hogy lehetséges de senki tippje nemjött be idáig
2016. nov. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!