Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik még egyáltalán Tor...

Létezik még egyáltalán Tor böngészővel kompatibilis ingyenes email szolgáltató?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehetetlen találni, de email nélkül szinte minden meg van lőve. Kivéve az ilyen illegális dolgok amikhez nem kell, de azok nem érintenek.


Régebben még a freemail működött, de már az sem. És mindegyikkel így járok, már vagy 30at végigpróbáltam de mindegyikkel ugyan úgy járok. Vagy ilyesmit ír ki h nincs kapcsolat és próbáljam meg később vagy telefonos verifikációt követelnek, aminek ugye nem sok értelme lenne.


Valaki tud valamit? Vagy van valami ötlete?



2016. nov. 21. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért feltétel a TOR használata? Paranoid vagy és csak azzal netezel (feleslegesen), vagy bűncselekményhez kell mert nem akarsz lekövethető lenni? Ugyanis itt bűncselekményben az oldalon nem adhatnak segítséget. A "semmi közöd hozzá" és "nem mondom meg" típusú válaszokat felesleges ellőni, mert ha nem vagy együttműködő akkor a válaszok sem lesznek azok.
2016. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs ilyen válaszokat adni. De a buta primitiv ember - és ezt most ne vedd magadra mert tényleg nem rád értem - csak erre a két dologra tud gondolni. Másról még fogalma sincs. De nem kell nagy dologra gondolni. Szóval le is írhatom:


Rengeteg olyan oldal van ami elmenti az ip cimemet, és ezért korlátozásoknak vet alá, tor-al ki lehet ezt küszöbölni, illetve suliban is használtam régebben, nem látták mit csinálok.


Válaszolnál most te is?

2016. nov. 21. 20:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Keress rá google-ben, ilyeneket ad az első oldalon.

[link]

2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezeket mindet probaltam már
2016. nov. 21. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként simán használhatnál valid free proxykat is regisztrációra - erre nem gondoltál?
2016. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dehogynem! De a legtöbbjük nem nagyon akar működni, csak néha hasznàlható 1-2. Meg annyira már nem nagyon értek hozzá. Egyszerűbb, kézenfekvőbb megoldás volt mindí is a tor, de mostmár meglövi az egészet ez az emajles dolog.


Gondolom akkod nem tudsz segíteni.

2016. nov. 21. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
worst case scenario elcsattogsz egy mcdonalds-ba/kávézóba, aztán regisztrálsz onnan a wifiről. teli van free wifivel a város
2016. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na jó, látom nem nagyon akarjátok elhinni amit írtam. Pedig minden szavam igy van, volt. Egy dolgot azért tényleg elhallgattam. De itt sem kell semmi rosszra gondolni. Írni akarok egy illetőnek, és nem szeretném az orrára kötni az ip cimemet. A nyilvános wifi tényleg nagyon jó ötlet de nem tudom, azért nem olyan biztonságos vagy igen? Meg azért mindíg elgyalogolni eegy emailért.
2016. nov. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!