Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Sims 3 Petshez jár sorozatszám...

Sims 3 Petshez jár sorozatszám, regisztrációs kód?

Figyelt kérdés
Most akarom letölteni az új gépemre (már egy jó ideje megvan,egypárszor már letöltöttem) és kér egy regisztrációs kód(ilyen: 5LTK-7LF6-PSAA....)de én ilyet csak az alaphoz találtam,azt meg nem fogadja el..

2016. nov. 22. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát tudod, a mai világban nincs minden ingyen. Oké, hogy letöltötted, de pont ezért a kódért kérnek el kemény (khm...) pénzeket, hogy használhasd. Szóval irány a webshop és tessék venni licencet.
2016. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Letölteni azt tudsz, de a google-t nem tudod használni? Kb mintha autót vezetnél, de a KRESZ szabályokat nem ismernéd.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__2294157-t..

2016. nov. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pff de tudom használni képzeld. Amügy CDről töltöm és azóta megoldodott megtaláltuk a papírt xdd
2016. nov. 22. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!